کمپانی SMC ژاپن

شیر برقی SMC ژاپن یا SMC Solenoid Valves بهترین محصولی است که در حیطه شیرهای برقی می توان آن را در بازار تهیه کرد. امروزه تکنولوژی در قسمت های مختلف زندگی بشر نفوذ کرده و با استفاده از آن بسیاری از امورات زندگی بشر آسان شده است. برای مثال در عصر حاضر قسمت عمده ای از کارهای روزمره ما به کمک تکنولوژی انجام می شود و نبود تکنولوژی در زندگی امروزی بسیاری از امورات زندگی انسان را با اختلال مواجه می کند. این زندگی مدرن امروزه به وسیله صنایع مختلف پشتیبانی می شود، و در آن صنایع نیز وجود تکنولوژی، کنترل و مدیریت آنها را آسان و بهتر کرده است. به همین دلیل تکنولوژی های جدید جایگزین روش های سنتی شده، و با استفاده از آن درجه اطمینان و همچنین بازدهی صنایع افزایش یافته است. به عبارت بهتر صنایع مختلف امروزی با تکنولوژی پیوند ناگسستنی دارند، و برای صنایع مختلف از ابزار متعددی استفاده می شود که یکی از آنها شیر برقی است. همچنین محصولات سلونوئید ولو اس ام سی و قیمت فروش شیر برقی SMC را از مگا کنترل نمایندگی SMC در ایران بگیرید.

شیر برقی SMC ژاپن محصولی است که در انواع مختلف و به دلیل نیاز صنایع و زندگی بشر تولید می شود. بیشتر کاربرد این محصول در شدت جریان های بالا و همچنین کنترل اختلاف فشار در دستگاه ها است. همچنین گاهی بعضی از قطعات صنعتی مثل جک و سیلندرها برای کنترل بهتر نیاز به یک قطعه کنترل گر مناسب دارند، و در این حالت از شیر برقی استفاده می شود. در حالت کلی شیر برقی یکی از ابزار مهمی است که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و در برندهای مختلفی تولید می شود که یکی از بهترین و مهمترین آنها سلونوئید ولو اس ام سی است. این محصول به این دلیل تولید می شود که دقت و کنترل در صنایع مختلف از اهمیت بالایی برخوردار است به همین دلیل با استفاده از تکنولوژی های روز این شیر برقی تولید شده و با استفاده از انواع مختلف آن می توان، با دقت بالایی جریان سیالات و پروژه های مختلف را مدیریت کرد.

کارخانه تولیدات محصولات SMC

معرفی کمپانی تولید کننده شیر برقی SMC ژاپن

شیر برقی SMC ژاپن محصولی است که در کمپانی بزرگ اس ام سی تولید می شود. امروزه کشور ژاپن به عنوان پرچمدار تولید محصولات الکتریکی و الکترونیکی در دنیا به شمار می رود و بسیاری از برندهای معتبر در این حوزه تا حدودی ریشه در دانش و تکنولوژی مهندسان و کارشناسان ژاپنی دارند، و اکثر برندهای ژاپنی فعال در این حوزه در بازار فروش یکه تازی می کنند، که برند اس ام سی در حوزه شیرهای برقی شناخته شده است. این برند معتبر ژاپنی- آمریکایی است، اما به دلیل اینکه اصالتا برندی ژاپنی بوده محصولات آن در بازار با نام اس ام سی ژاپن شناخته می شوند. این کمپانی در سال 1959 میلادی و پس از پاگیری دوباره ژاپن از جنگ جهانی دوم تاسیس شد، و تا به امروز در تولید محصولات مختلف فعالیت دارد. در واقع شاخصه فعالیت این کمپانی در تولید انواع سیستم های پنوماتیک است و همچنین این شرکت توانسته انواع سیستم های کنترلی و تجهیزاتی نظیر کنترل ولوهای Directional و اکتیویتورها را در کنار تجهیزات خطوط هوایی تولید کند. اس ام سی به عنوان یک کمپانی بزرگ جهانی حدود 1500 کارشناس فعال در کشورهای ژاپن، چین، ایالات متحده آمریکا، انگلیس و آلمان دارد و به همین دلیل توانسته تمامی علایق و نیازهای جهانی را پوشش داده و به یک کمپانی معتبر و حرفه ای تبدیل شود. در این کمپانی بزرگ محصولات مختلفی تولید می شوند که از جمله آنها می توان به این محصولات اشاره کرد:

شیر برقی SMC ژاپن در زمره معروف ترین محصولات این کمپانی به شمار می رود که در مدل های مختلفی تولید می شود و امروزه در اکثر کشورهای صنعتی دنیا دارای بازار فروش است و در بازار ایران به عنوان بهترین برند شناخته می شود.

معرفی کمپانی تولید کننده شیر برقی SMC ژاپن

استعلام قیمت و خرید شیر برقی SMC ژاپن

جهت مشاوره و خرید انواع سلونوئید ولو اس ام سی با کارشناسان این شرکت تماس حاص فرمایید.

شیر برقی چیست؟ و معرفی SMC Solenoid Valves

شیر برقی SMC ژاپن محصولی است که در میان برند های مختلف شاخص است و در بازار ایران و بسیاری از کشورهای دنیا به عنوان محصول با کیفیت شناخته می شود. قبل از معرفی این محصول باید به معرفی شیر برقی بپردازیم. شیر برقی که گاهی به آن شیر الکتریکی نیز گفته می شود، یکی از شیرهای صنعتی مهم است که برای کنترل و مدیریت جریان های سیال مورد استفاده قرار می گیرد. نقش الکتریسیته در این شیرها برای کنترل جریان سیالات است. در واقع در این شیرها و بسته به نوع شیر، الکتریسیته برای قطع و وصل جریان و همچنین کم و زیاد کردن آنها، کار مدیریت جریان را انجام می دهند. برای این کار تخصصی در درون این شیرهای الکتریکی یک سلونوئید وجود دارد که به عنوان قطعه اصلی شیرهای برقی شناخته می شود. سلونوئید یک حلقه سیم است که دور یک هسته فلزی پیچیده شده و با اتصال جریان، یک میدان مغناطیسی به وجود آمده و یک محیط آهنربایی ایجاد می شود که با استفاده از این خاصیت ساده می توان کار وصل و قطع نمودن جریان سیال را انجام داد. در بازار امروز می توان انواع شیر برقی را مشاهده کرد ،که بهترین این شیرها که تمامی استانداردهای جهانی را دارد، شیر برقی SMC ژاپن است. در این شیر برقی سلونوئید کار اصلی را انجام می دهد و از یک میله آهنی، سیم پیچ، فنر، شیر و کابل کنترلی ساخته شده است، که این قسمت با شیر اصلی، قطعه مسدود کننده، دیافراگم و غیره در ارتباط است و کل این مجموعه در کنار هم سلونوئید ولو اس ام سی را تشکیل می دهد. از مهمترین خصوصیات انواع مختلف SMC Solenoid Valves می توان ماندگاری و طول عمر بالای آنها اشاره کرد و همین مسئله باعث شده که کمپانی تولید کننده این شیرها را با ضمانت نامه طولانی عرضه کند، و در ایران نیز نمایندگی های مختلف در زمینه پشتیبانی از این محصولات فعالیت می کنند.

شیر برقی چیست؟ و معرفی شیر برقی SMC ژاپن

موارد استفاده از سلونوئید ولو اس ام سی

SMC Solenoid Valves در انواع مختلفی تولید می شود و در صنایع کوچک و بزرگ کاربرد دارند. امروزه صنعت با تولید مداوم و کنترل پیوسته در ارتباط است و به همین دلیل لازم است برای بازدهی اصولی و تولید محصولات با کیفیت، از ابزار بروز مختلف استفاده شود. که یکی از این ابزار شیر برقی SMC ژاپن است. این ابزار در یک صنعت می تواند نقش اصلی را ایفا کرد و یا در کنار صنایع دیگر به عنوان یک قطعه کمکی استفاده شود. در صنایع حساس پتروشیمی و انتقال مایعات و گازها این شیر نیز نقش موثری در تامین امنیت پروژه و کارکرد مناسب آن دارد. در نتیجه بسته به نوع کاربرد یک صنعت، می توان از مدل های خاص این شیر استفاده کرد. برای مثال نمونه ای از SMC Solenoid Valves برای موارد آبیاری کشاورزی کاربرد دارد و با تعبیه آنها در سیستم های آبیاری می توان به صورت کاملا دقیق از راه دور، کار آبیاری را انجام داد. همچنین از این شیرها در صنایع تولیدی نیز استفاده می شود. برای مثال در خط تولید یک محصول لازم است تا میزان مشخصی از یک مایع و یا سیال، در درون ظروف ریخته شود. در این موارد نیز با کمک شیر برقی و تنظیمات تعیین شده می توان به میزان مشخص در یک ظرف مایع مورد نظر را ریخت. همچنین در صنایع حساس تر مثل صنایع پتروشیمی که دقت و کنترل سیالات از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد، می بایستی از شیرهای برقی استفاده کرد. در حالت کلی موارد استفاده از سلونوئید ولو اس ام سی عبارتند از:

 • سیستم های آبیاری
 • مصارف هیدرولیک پنوماتیک برای کنترل جک ها
 • مصارف پزشکی از جمله دندانپزشکی
 • مصارف خانگی و یا به عبارت بهتر استفاده در لوازم خانگی
 • صنایع تولید مواد غذایی
 • صنایع مواد دارویی
 • صنایع تولیدات پتروشیمی
موارد استفاده از شیر برقی SMC ژاپن

معرفی قطعات شیر برقی SMC ژاپن و مکانیزم کار کرد آن

شیر برقی SMC ژاپن با اینکه یک محصول مهم و دقیق است اما همانگونه که در بخش های قبلی ذکر شده ساختمان ساده داشته، و از یک الگوی ساده اما کاملا دقیق و حرفه ای پیروی می کند.  به طور کلی این شیرها از یک قسمت ورودی، یک بدنه مرکزی که کار مدیریت جریان در آن انجام می گیرد، و یک قسمت خروجی تشکیل شده اند. اس ام سی در کنار کاربردی بودن شیرهای خود، از یک طراحی خاص و ویژه برای آنها استفاده می کند، و با این تکنیک خاص بودن محصولات خود را تشدید می کند.

سلونوئید ولو اس ام سی در انواع مختلف و کاربردهای متعدد، قسمت ها و قطعات گوناگونی دارد، اما به طور معمول بدنه اصلی این شیرها معمولا از فلز کاملا مقاوم و ضد زنگ ساخته می شود. در درون این قسمت سیم پیچ ها وجود دارند. برای سیم پیچ این شیرها نیز معمولا از سیم های لاکی استفاده می شود. این سیم پیچ ها در مقابل شرایط آب و هوایی و کاری مختلف مقاومت دارند و به همین دلیل بهترین گزینه برای این محصولات هستند. پس از این قسمت قاب اصل سیم پیچ وجود دارد که این قاب نیز از ورقه های فولادی ضد زنگ ساخته شده است و در زمان قطع و وصل جریان، در این قسمت اتفاقات اصلی که کارکرد دستگاه است، رقم می خورد، و نیاز است از استحکام لازم برخوردار باشد و بتواند در مقابل اتفاقات احتمالی از جمله انفجار در خط تولید و یا انتقال های شدید مقاومت داشته باشد.در دورن این قاب هسته اصلی شیر برق قرار دارد و عملیات باز و بسته شدن و یا کم و زیاد شدن جریان به وسیله این قسمت انجام می گیرد. در حالت کلی، این کار به وسیله میله سوزنی که در مرکز سلونوئید است، انجام می شود. البته در هر کدام از انواع SMC Solenoid Valves نوع قطعات و کاربرد آنها با هم تفاوت هایی دارد اما در یک دیدگاه کلی می توان قطعات و روند کاری آنها را بر طبق توضیحات ارائه شده بیان کرد.

معرفی قطعات شیر برقی SMC ژاپن و مکانیزم کار کرد آن
معرفی قطعات شیر برقی SMC ژاپن و مکانیزم کار کرد آن
معرفی قطعات شیر برقی SMC ژاپن و مکانیزم کار کرد آن

مزایای استفاده از شیر برقی SMC ژاپن

شیر برقی SMC ژاپن محصولی است که استفاده از آنها در صنایع مختلف دارای اهمیت است و به همین دلیل امروزه اکثر صنایع برای بازدهی بیشتر و همچنین  صرفه جویی در هزینه های تولید خود سعی می کنند از شیرهای برقی استفاده کنند. از مهمترین مزایای سلونوئید ولو اس ام سی می توان به این موارد اشاره کرد:

 • دقت بسیار بالا: شاید در بعضی از صنایع کوچک دقت اندازه گیری اهمیت چندانی نداشته باشد، اما در صنایع حساس پتروشیمی، مرتبط با گاز و حتی بسته بندی مواد غذایی، این موضوع دارای اهمیت است و می توان با دادن دستور مناسب به سیستم ظروف مواد غذایی را به یک اندازه پر کرد. همچنین در صنایع حساس مثل عبور گاز، گازوئیل و غیره امنیت از اهمیت بالایی برخوردار است، و با استفاده از این شیرهای برقی می توان دقت پروژه را افزایش داد.
 • افزایش امنیت پروژه: این شیرها تا حدود زیادی عایق بوده و به همین دلیل در برابر ضربات و حتی انفجار نیز مقاومت دارند و می توان امنیت یک پروژه را با آنها افزایش داد.
 • صرفه جویی در هزینه: یکی دیگر از مزایای شیر برقی SMC ژاپن راه اندازی و کنترل ارزان آنهاست. همانگونه که گفته شده برای راه اندازی این شیر نیاز به نیرو کاری زیادی نیست و از طرفی پس از راه اندازی به صورت اتوماتیک و یا گاهی از راه دور می توان آنها را مدیریت کرد، و در هزینه های کلی پروژه صرفه جویی کرد.
 • کنترل از راه دور: در بعضی از صنایع امکان قطع و وصل کردن جریان در نزدیک پروژه امکان پذیر نیست، و یا گاهی به دلیل انفجار در خط یا وجود بخارهای سمی این کار خطرناک است. در این حالت می توان با کمک یکی از انواع SMC Solenoid Valves که در پروژه استفاده شده، جریان را قطع و یا وصل نمود.
مزایای استفاده از شیر برقی SMC ژاپن

انواع SMC Solenoid Valves

شیر برقی SMC ژاپن در تمامی انواع و مدل ها یک ابزار کنترلی کاملا دقیق است که می توان برای پروژه های مختلف از آن استفاده کرد. بسته به صنعت مورد نظر این وسیله نوع و کاربرد متفاوتی دارد. برای این محصول دسته بندی های مختلفی تعریف شده اما در یک دسته بندی کلی می توان SMC Solenoid Valves را به این دسته ها تقسیم بندی نمود:

 • شیر برقی هیدرولیکی: این شیرها به سه دسته شیرهای کنترلی، کنترل فشار و همچنین توزیع کننده پیلوت دار تقسیم بندی می شوند. این شیر وظیفه کنترل جریان سیال و مایع را در یک سیستم هیدرولیک بر عهده دارد، و عمدتا در شکل های یک کله و دو کله تولید می شود. در بخش صنعتی از این شیر برای صنایع سیمان، فولاد، خودروسازی و همچنین خطوط تولید کارخانجات و هواپیماها استفاده می شود.
 • شیر برقی پنوماتیکی: این شیر برقی برای کنترل گاز و هوای فشرده مورد استفاده قرار می گیرد، و پنوماتیک در پایان نام این شیر به همین معنا است. این شیر در سه نوع پنوماتیک دستی، متعادل کننده فشار پروپرشنال و ماژولار تولید می شود. از انواع سلونوئید ولو اس ام سی پنوماتیکی، در صنایع غذایی، داروسازی، شیمیایی، خودروسازی، کاشی و سرامیک، خطوط تولید صنایع مختلف و همچنین صنایع حساس دیگر استفاده می شود.
انواع شیر برقی SMC ژاپن
انواع شیر برقی SMC ژاپن
انواع شیر برقی SMC ژاپن

شیر برقی SMC ژاپن در در انواع مختلف زیر مجموعه هایی دارند. برای مثال از مدل بادی یا پنوماتیک برای انتقال گاز در صنایع پتروشیمی، از شیر برقی فانتزی یا مینیاتوری برای دستگاه های تصفیه آب، از شیر برقی پلاستیکی و همچنین تایم دار برای پروژه های آبیاری کشاورزی استفاده می شود. همچنین در تاسیسات نیز از این شیر برقی به صورت گسترده استفاده می شود از مهمترین شیرهای برقی که برای امورات تاسیساتی کاربرد دارند می توان به این موارد اشاره کرد:

 • شیر برقی آب
 • شیر برقی بخار
 • شیر برقی گاز
 • شیر برقی گازوئیل
 • شیرهای برقی دو و سه راهه
قیمت انواع شیر برقی SMC ژاپن در بازار
قیمت انواع شیر برقی SMC ژاپن در بازار
قیمت انواع شیر برقی SMC ژاپن در بازار

انواع شیر برقی SMC ژاپن بر اساس نحوه پاسخگویی

شیر برقی SMC ژاپن محصولی است که  می توان آن را بر اساس عوامل مختلفی تقسیم بندی نمود. این شیرهای برقی را می توان بر اساس میزان پاسخ دهی، چند سو بودن جریان و همچنین ظرفیت آنها تقسیم بندی نمود.معمولا در صنایع مختلف، انواع سلونوئید ولو اس ام سی را بر اساس نحوه پاسخگویی می توان به این دسته ها تقسیم بندی کرد:

 • شیرهای برقی سروو ولو: این شیرهای برقی به صورت مداوم و یکپارچه تحت مدیریت می باشند و بر اساس شدت جریان الکتریکی مسیر و میزان جریان سیال را کنترل می کنند. این شیرهای برقی به دو دسته شیرهای NC و NO تقسیم بندی می شوند. شیرهای برقی NC با قطع جریان برق به صورت کامل جریان سیال را قطع می کنند. با کم و زیاد  شدن شدت جریان نیز میزان جریان سیال نیز کم و زیاد می شود. در شیرهای برقی NO نیز بر خلاف شیرهای NC کار می کنند. در واقع در این شیرها با قطع شدن شدت جریان شیرها به صورت کامل باز می شوند و با افزایش شدت جریان شیرها بسته می شوند. در نتیجه می توان گفت که شیرهای NC برای مکان های حساس که خطر انفجار وجود دارد بهتر هستند، با این حال می توان از این شیرها در مکان های مختلف استفاده کرد.
 • شیرهای برقی حرکت مستقیم: در این شیرها مکانیسم کار به صورت صفر یا صد است. یعنی حساسیت شیر فقط بر روی باز و بسته شدن شیر تنظیم شده، و امکان کم و یا زیاد کردن شیر وجود ندارد. به همین دلیل به این مدل، شیرهای حرکت مستقیم گفته می شود.
انواع شیر برقی SMC ژاپن بر اساس نحوه پاسخگویی
انواع شیر برقی SMC ژاپن بر اساس نحوه پاسخگویی
انواع شیر برقی SMC ژاپن بر اساس نحوه پاسخگویی

نحوه نصب شیر برقی SMC ژاپن

شیر برقی SMC ژاپن محصولی است که در انواع مختلف نحوه نصب متفاوتی دارد، و باید بر اساس نوع شیر از استانداردهای لازم برای نصب آن استفاده شود. برای مثال نحوه نصب یک شیر برقی آبیاری با یک شیر برقی انتقال گاز به کلی متفاوت است، و باید بر اساس کاتالوگ های راهنمایی که در بسته بندی محصولات قرار دارد، نسبت به نصب نمونه مورد نظر اقدام کرد. همچنین در صنایع حساس که دقت و امنیت از درجه اهمیت بالایی برخوردار است، باید نحوه نصب و راه اندازی SMC Solenoid Valves با استانداردهای تعریف شده و توسط مهندسین و کارشناسان پروژه انجام شود تا خط تولید و یا انتقال از امنیت و یا استانداردهای لازم برخوردار باشد.

شیر برقی SMC ژاپن همانگونه که از نام آن پیداست محصولی است که برای کار کردن نیاز به انرژی الکتریکی دارد. شیرهای برقی در انواع مختلف ولتاژهای متغیر دارند و در نحوه نصب SMC Solenoid Valves باید به این نکات توجه کرد. برای مثال اگر ولتاژ مناسب مورد توجه قرار نگیرد باعث عدم کارد مناسب و همچنین خرابی شیر برقی می شود. بهترین راه جهت نحوه نصب سلونوئید ولو اس ام سی این است که بر اساس استانداردهای روز کار نصب آنها را انجام داد.

نحوه نصب شیر برقی SMC ژاپن
نحوه نصب شیر برقی SMC ژاپن
نحوه نصب شیر برقی SMC ژاپن

نکات مهم در خرید شیر برقی SMC ژاپن

شیر برقی SMC ژاپن یک محصول تخصصی است و به همین دلیل باید برای خرید آن از نیاز خود اطلاع کامل داشته باشید تا بتوانید بر اساس آن خرید موفق و درستی انجام دهید. همچنین در هنگام خرید SMC Solenoid Valves گاهی با نام ها و اصطلاح های مختلفی مواجه می شویم که با اطلاع کافی از آنها می توان خرید موفق تری انجام داد. بهترین توصیه برای این کار، کمک گرفتن از افراد کارشناس این حوزه و یا افزایش دانش خود است. در حالت کلی می توان از مهمترین نکات در هنگام خرید سلونوئید ولو اس ام سی به این موارد اشاره کرد:

 • نمونه های اصل را بخرید: شیر برقی SMC ژاپن محصولی است که در انواع مختلف، و در بازار فروش از اعتبار بالایی برخوردار هستند ،و همین مسئله زمینه سودجویی برخی افراد در کشورهای مختلف را فراهم کرده و به همین دلیل نمونه های تقلبی از انواع SMC Solenoid Valves به بازار فروش راه پیدا کرده است. این محصولات از لحاظ ظاهری کاملا شبیه به نمونه های اصلی هستند و تشخیص آنها از روی بسته بندی و در مواردی شکل ظاهری آنها کاری سخت است و به همین دلیل باید در هنگام خرید یا از دانش کافی برخوردار بود، و یا اینکه از مراکز معتبر این محصول را خریداری کرد.
 • از نیاز خود اطلاع کافی داشته باشید: همانطور که گفته شد، خرید سلونوئید ولو اس ام سی محصولی است که در مدل های مختلف و برای صنایع کوچک و بزرگی تولید می شود و به همین دلیل باید بر اساس نیاز خود این محصول را خرید کنید. برای مثال هر کدام از انواع خرید SMC Solenoid Valves در داخل خود زیر مجموعه های مختلفی دارند و باید با آگاهی کامل یک مدل خاصی را انتخاب کرد. برای مثال برای صنایع مرتبط با شیرهای پنوماتیکی باید حتما از این محصول استفاده کرد.
 • ضمانت خرید دریافت کنید: سلونوئید ولو اس ام سی در تمامی انواع محصولاتی هستند که با استاندارد جهانی عرضه می شوند و به همین دلیل توسط این کمپانی بزرگ ضمانت می شوند، و به همین دلیل با خرید باید در هنگام خرید این محصول را با گارانتی معتبر تهیه کرد.
نکات مهم در خرید شیر برقی SMC ژاپن
نکات مهم در خرید شیر برقی SMC ژاپن
نکات مهم در خرید شیر برقی SMC ژاپن

قیمت فروش شیر برقی SMC ژاپن در بازار

SMC Solenoid Valves محصولی شناخته شده و با کیفیت است که در بازار فروش می توان آن را با اطمینان کامل خرید کرد. البته برای خرید شیر برقی در بازار ایران برندهای مختلفی وجود دارند و گاهی بعضی از این برندها قیمت پایین تری نسبت به SMC Solenoid Valves دارند؛ و به همین دلیل بعضی از افراد ترجیح می دهند برای کم کردن هزینه های خود این محصولات کم و یا بی کیفیت را خرید کنند. در حالی که آنها پس از مدتی به دلیل کم کیفیتی محصولات مجبور به تعویض آنها می شوند، در حالی که نمونه های اصل سلونوئید ولو اس ام سی طول عمر مناسبی دارند.

شیر برقی SMC ژاپن محصولی است که قیمت آن به عوامل مختلفی بستگی دارد. نوع SMC Solenoid Valves عامل مهمی است که در قیمت آن تاثیرگذار است. برای مثال قیمت فروش شیر برقی SMC که در موارد آبیاری کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد، با قیمت فروش شیر برقی SMC برای صنایع پتروشیمی، به کلی متفاوت است و به همین دلیل می توان، نوع و مدل شیر برقی را بر قیمت آن تاثیر گذار دانست.

شیر برقی SMC ژاپن یک محصول وارداتی است که به شکل های مختلفی به بازار فروش راه پیدا می کند و به همین دلیل واردات قاچاقی یکی از راه های عرضه آن به بازار است. در این حالت SMC Solenoid Valves قیمت کمتری دارد اما به دلیل اینکه توسط مراکز معتبری عرضه نمی شود فاقد گارانتی است، و خرید آن از جهات متعدد مقرون به صرفه نیست. در حالت کلی برای اینکه بتوان انواع مختلف SMC Solenoid Valves را با قیمت مناسب تهیه کرد لازم است به نمایندگی SMC در ایران معتبر مراجعه کرد. زیرا قیمت خرید و فروش سلونوئید ولو اس ام سی در این مراکز نازلترین و مناسب ترین قیمت است.

قیمت انواع شیر برقی SMC ژاپن در بازار
قیمت انواع شیر برقی SMC ژاپن در بازار
قیمت انواع شیر برقی SMC ژاپن در بازار

شیر برقی SMC ژاپن را از چه مراکزی خرید کنیم؟

SMC Solenoid Valves یک محصولی حرفه ای است که با استانداردهای روز دنیا تولید شده و به دلیل اینکه یک محصول وارداتی شناخته می شود، دارای قیمت های نسبتا بالایی است و به همین دلیل باید از مراکزی خرید شود که به صورت تخصصی این محصول را عرضه می کنند. این مراکز تخصصی در واقع  نمایندگی SMC در ایران هستند و مهمترین مزایای خرید از این نمایندگی ها عبارت است از:

 • خرید نمونه های اصل: همانگونه که در بخش های قبلی گفته شد، شیر برقی SMC ژاپن محصولی است که به دلیل کیفیت عالی و تقاضای زیاد مورد توجه افراد و صنایع مختلف در سراسر دنیا قرار گرفته و به همین دلیل نمونه های تقلبی از آن در بازارهای سراسر جهان وجود دارد که فاقد استانداردهای لازم و قیمت مناسب هستند. در نتیجه با خرید از نمایندگی شیر برقی SMC می توان از بابت اصل بودن خرید SMC Solenoid Valves اطمینان خاطر داشت.
 • خرید با بهترین قیمت: شیر برقی SMC ژاپن محصولی است که به دلیل وارداتی بودن در بازار ایران دارای قیمت های گوناگونی است، اما می توان به بهترین قیمت خرید و فروش SMC Solenoid Valves در این مراکز دست یافت.
 • دریافت مشاوره کامل و تخصصی: SMC Solenoid Valves محصولی است که به عنوان یک قطعه تخصصی به شمار می رود و به همین دلیل می توان با توجه به صنعت مورد نظر و یا حتی نحوه نصب و راه اندازی سلونوئید ولو اس ام سی ، از آنها مشاوره و راهنمایی کاملا تخصصی دریافت کرد زیرا در نمایندگی SMC در ایران
 • افراد کارشناس و مطلع نسبت به انواع شیر برقی وجود دارند.
 • دریافت خدمات پس از فروش معتبر: SMC Solenoid Valves محصولی است که با ضمانت نامه عرضه می شود و ضمانت نامه ای معتبر است که از سوی مراکز نمایندگی SMC در ایران صادر شده باشد.
شیر برقی SMC ژاپن را از چه مراکزی خرید کنیم؟
شیر برقی SMC ژاپن را از چه مراکزی خرید کنیم؟
شیر برقی SMC ژاپن را از چه مراکزی خرید کنیم؟

نمایندگی SMC در ایران

سلونوئید ولو اس ام سی محصولی است که مراکز و نمایندگی های مختلفی در سراسر ایران آن را عرضه می کنند و همانطور که در بخش قبل گفته شد بهترین را برای خرید این محصول مراجعه به مراکز تخصصی و یا همان نمایندگی های معتبر است. ما در این مجموعه تخصصی به عنوان نمایندگی شیر برقی SMC ژاپن فعالیت داریم و تمامی مدل های این شیر برقی معتبر را عرضه کرده ایم. همچنین ما در این نمایندگی SMC Solenoid Valves مدل های مختلف این محصول را با نازلترین قیمت ممکن عرضه کرده ایم.

شیر برقی SMC ژاپن در تمامی مدل ها محصولاتی هستند که ضمانت نامه دارند و به همین دلیل ما در این نمایندگی شیر برقی SMC ژاپن، با کمک بهتر کارشناسان این حوزه کار پشتیبانی و ضمانت شیر برقی های این مدل را انجام می دهیم، و حتی آمادگی داریم تا در مورد نحوه نصب و راه اندازی سلونوئید ولو اس ام سی و انجام آن به مشتریان خود خدمت رسانی کنیم.

SMC Solenoid Valves محصولی است که برای صنایع کوچک و بزرگ سراسر کشور محصولی کاربردی و ضروری است. ما در این نمایندگی SMC Solenoid Valves آمادگی داریم به مشتریان در سراسر کشور خدمت رسانی کنیم. شما برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با همکاران ما در تماس باشید.

چند پرسش و پاسخ در مورد شیر برقی SMC ژاپن

شیر برقی یکی از قطعات صنعتی مهم است که امروزه در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. این شیر از یک قسمت ورودی، یک قسمت خروجی و یک قسمت مرکزی تشکیل شده که، سلونوئید مهمترین قسمت آن است.

سلونوئید مهمترین قسمت شیر برقی است که یک سیم پیچ است که با اتصال برق محیط آهنربایی ایجاد می کند و با کمک این محیط آهنربایی کار قطع و وصل کردن جریان انجام می گیرد.

شیر برقی SMC ژاپن با کمک تکنولوژی های روز انجام می شود و با استفاده از آن می توان علاوه بر کم کردن هزینه خط تولید و یا انتقال، بازدهی، امنیت و دقت آنها را افزایش داد.

شیر برقی SMC ژاپن را بر حسب موارد مختلف می توان به دسته های مختلفی تقسیم کرد اما شیرهای برقی هیدرولیکی و پنوماتیکی دو دسته کلی این محصول به شمار می روند.

SMC Solenoid Valves قطعه ای مهم است که در مدل های مختلفی تولید می شود و هر مدل بسته به مکان مورد استفاده خود، قیمتی متفاوت دارد. اما می توان آن را با بهترین قیمت از نمایندگی SMC در ایران خریداری کرد.

 • خرید محصولات اصل و با کیفیت
 • خرید مناسب ترین محصولات با راهنمایی کارشناسان
 • خرید محصولات با بهترین قیمت
 • دریافت گارانتی خرید
 • دریافت راهنمایی و خدمات در مورد نحوه نصب

اشتراک مقاله در شبکه های اجتماعی