شیر برقی یوکن یا Yuken Solenoid Valve یک از برندهای محبوب شیر برقی در بازار جهانی، و بازار ایران است، و دلیل این محبوبیت و شهرت، کیفیت بالای محصولات سلونوئید ولو هیدرولیک یوکن ژاپن برند است. صنایع تولیدی مختلف و در عبارت کلی تمامی صنایع بخش مهمی از پیکره جامعه مدرن امروزی هستند، و بدون صنعت پیشرفت، رفاه و آسایشی در جامعه وجود نخواهد داشت. امروزه تکنولوژی و شاخه های گوناگون آن گسترش قابل توجهی در زندگی بشر داشته اند، و توانسته اند انجام بسیاری از امورات سخت را برای انسان آسان کنند. در بحث صنعت نیز ورود تکنولوژی تاثیرات زیادی برای این حرفه ها داشته که از جمله آنها می توان به این موارد اشاره نمود:

 • کاهش استفاده از نیروهای انسانی
 • افزایش راندمان تولید
 • افزایش کیفیت تولید
 • کاهش خطاهای تولید
 • افزایش امنیت تولید
 • افزایش توان رقابت در بازار
 • کمک قابل توجه به برند شدن

Yuken Solenoid Valve یکی از محصولاتی است که به لطف ورود تکنولوژی به زندگی بشر تولید شده، و از آن برای پروژه های مختلف استفاده می شود. در واقع شیر برقی یکی از ابزار و یا قطعات بسیار مهمی است که در صنایع مختلف از آن استفاده می شود، و این محصول توسط کمپانی های مختلفی در سراسر دنیا تولید می شود که یکی از معتبرترین آنها کمپانی یوکن است.

شیر برقی یوکن یا به عبارت بهتر سلونوئید ولو هیدرولیک یوکن ژاپن یکی از قطعات صنعتی مهم است که در صنایع مختلف تولیدی و تاسیساتی قابلیت استفاده دارد، و علت آن کیفیت بالای محصولات این برند است. به همین دلیل بسیاری از کارشناسان توصیه دارند از این برند خوشنام برای انجام پروژه های مختلف استفاده شود. ما در ادامه این متن به معرفی Yuken Solenoid Valve و کاربردهای آن می پردازیم.

مقدمه مطلب شیر برقی یوکن
مقدمه مطلب شیر برقی یوکن
مقدمه مطلب شیر برقی یوکن

معرفی کمپانی Yuken یا یوکن ژاپن تولید کننده شیر برقی یوکن

شیر برقی یوکن یکی از محصولات شاخص کمپانی یوکن ژاپن است. کشور ژاپن یکی از کشورهای صنعتی دنیا به شمار می رود که در زمینه تولید محصولات الکترونیکی تبحر دارد، و امروزه بر همگان اثبات شده است که پیشرفت تکنولوژی در دنیا تا حدود زیادی مرهون تلاش های متخصصان ژاپنی است. برای مثال بهترین مارک های شیر برقی دنیا مربوط به کشور ژاپن هستند، و قسمت قابل توجهی از نیازهای این حوزه در صنایع مختلف جهانی از کشور ژاپن تامین می شود.  یکی از بهترین برندهای شیر برقی ژاپن، Yuken Solenoid Valve است. کمپانی یوکن یکی از بهترین و بزرگترین کمپانی های ژاپنی است که سنگ بنای آن از سال 1929 میلادی و توسط شخصی به نام یوچی یوکی گذاشته شد و وجه تسمیه نامگذاری، این کمپانی از نام بنیان گذار آن نشات گرفته است. کمپانی یوکن از سال 1931 میلادی کار تولید ماشین آلات صنعتی را آغاز کرد. اما خط تولید شیرهای هیدرولیکی و الکترونیکی این شرکت از سال 1940 شروع شد و امروزه عمده فعالیت این کمپانی بر روی تولید پمپ های هیدرولیک و انواع شیرآلات کنترلی متمرکز شده و نتیجه این تمرکز باعث شده که برند یوکن در بسیاری از کشورهای دنیا و صنایع  بزرگ بین المللی شناخته شده باشد.

سلونوئید ولو هیدرولیک یوکن ژاپن به عنوان یکی از بهترین قطعات صنعتی در  دنیا شناخته می شود و به همین دلیل در اکثر کشورهای دنیا، نمایندگی های فروش محصولات مختلف یوکن وجود دارد که محصولات و خدمات پس از فروش تولیدات یوکن را عرضه می کنند. در ایران نیز چندین شرکت ادعای نمایندگی محصولات یوکن را دارند اما تعدادی از این شرکت ها تنها محصولات این کمپانی را عرضه می کنند اما در این مجموعه تخصصی به عنوان نمایندگی رسمی محصولات یوکن کار عرضه محصولات و خدمات پس از فروش آنها را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت انجام می دهیم.

معرفی کمپانی Yuken یا یوکن ژاپن تولید کننده شیر برقی یوکن
معرفی کمپانی Yuken یا یوکن ژاپن تولید کننده شیر برقی یوکن
معرفی کمپانی Yuken یا یوکن ژاپن تولید کننده شیر برقی یوکن

استعلام قیمت و خرید محصولات Yuken Solenoid Valve

جهت مشاوره و خرید انواع محصولات شیر برقی یوکن با کارشناسان این شرکت تماس حاص فرمایید.

سلونوئید ولو هیدرولیک یوکن ژاپن چیست؟

سلونوئید ولو هیدرولیک یوکن ژاپن یکی از برندهای اصلی و خوشنام شیر برقی است. برای معرفی شیر برقی تعریف های مختلفی امکان پذیر است اما در یک بیان ساده می توان شیر برقی را ابزار و قطعه ای دانست که فرآیند باز و بسته شدن آن به وسیله جریان الکتریکی انجام می شود، به همین دلیل استفاده از چنین شیری در صنایع حساس و صنایعی که امنیت از اهمیت بالایی برخوردار می باشد، بسیار لازم و ضروری است. شیر برقی یا همان شیر الکتریکی ابزاری است که از آن برای کنترل و مدیریت جریان سیال در یک پروژه استفاده می شود، و با استفاده از آن می توان در مکان هایی که امکان ترد پی در پی وجود ندارد و یا حضور افراد با خطرات مواجه است، عملیات جریان سیال ها را مدیریت کرد. برای مثال در بعضی از صنایع وجود گازهای خطرناک می تواند سلامتی پرسنل خطرناک باشد، به همین دلیل می توان با استفاده از انواع مناسب Yuken Solenoid Valve، از راه دور و به وسیله جریان الکتریکی یک جریان سیال را کنترل کرد.

شیر برقی یوکن و به طور کلی تمامی شیرهای برقی برای انجام کارکرد دقیق خود از یک سری قطعات مهم ساخته شده اند، که سلونوئید مهم ترین بخش آنها می باشد و عملیات باز و بسته کردن جریان و همچنین کم و یا زیاد کردن آن به وسیله این قسمت انجام می شود. در واقع کارکرد اصلی سلونوئید سلونوئید ولو هیدرولیک یوکن ژاپن بر اساس یک الگوی ساده و محیط های آهنربایی است،  اما دقت و عملکرد این قطعه که با کمک دانش مهندسی و استانداردهای روز دنیا طراحی شده است. بسیار بالاست. در ادامه این متن مکانیزم کلی کارکرد Yuken Solenoid Valve توضیح داده می شود.

شیر برقی یوکن چیست؟
شیر برقی یوکن چیست؟
شیر برقی یوکن چیست؟

موارد استفاده از شیر برقی یوکن

شیر برقی یوکن همانگونه که در ابتدای این متن عنوان شد قطعه ای است که برای کنترل دقیق و راحت تر جریانات در صنایع، و همچنین اعمال استانداردهای تعیین شده از آن استفاده می شود. این محصول در صنایع کوچک و بزرگ کاربرد دارد. بسته به نوع صنایع و همچنین نوع شیر برقی این محصول می تواند به عنوان قطعه اصلی و جانبی به کار گرفته شود. در واقع Yuken Solenoid Valve یکی از قدیمی ترین شیرهای برقی هیدرولیکی است که در بازار ایران شناخته شده و از آن در صنایع متعدد استفاده می شود، این شیر به دلیل کیفیت عالی محبوبیت زیادی دارد. از انواع شیرهای برقی یوکن برای این موارد استفاده می شود:

 • ماشین آلات صنعتی و خط تولید مایعات خورنده
 • استفاده در جک و سیستم های هیدرولیکی
 • استفاده در سیستم های پنوماتیکی
 • استفاده در صنایع حساس مثل پتروشیمی و انتقال مایعات و گازها
 • استفاده در تولید لوازم خانگی
 • استفاده در خطوط تولید نوشیدنی ها و داروها
 • استفاده در تولید تجهیزات دندانپزشکی
 • استفاده در خطوط تولید مواد غذایی

سلونوئید ولو هیدرولیک یوکن ژاپن در مدل های مختلف دارای زیر مجموعه هایی است که هر زیر مجموعه آن نیز مدل های متعددی دارد، و هر مدل در مکان و شرایط خاصی کاربرد دارد، به همین دلیل می توان دامنه کاربرد و استفاده شیرهای برقی خصوصا شیرهای برقی یوکن را گسترده دانست. برای استفاده از شیرهای برقی باید استانداردها و شرایط نصب آنها را رعایت کرد. به عبارت ساده تر باید از هر Yuken Solenoid Valve در جای مناسب آن استفاده کرد تا بتوان از آن انتظار بازدهی داشت.

Yuken Solenoid Valve در انواع مختلف و به صورت گسترده در صنایع کوچک و بزرگ ایرانی استفاده می شود و برای دریافت بازدهی مناسب توصیه می شود از هر محصول در جای مناسب خود استفاده شود. برای خرید محصول مناسب برای یک پروژه و همچنین دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه نصب و راه اندازی سلونوئید ولو هیدرولیک یوکن ژاپن می توانید از نمایندگی رسمی محصولات یوکن در ایران مشاوره و خرید نمایید.

موارد استفاده از شیر برقی یوکن
موارد استفاده از شیر برقی یوکن
موارد استفاده از شیر برقی یوکن

معرفی Yuken Solenoid Valve مدل هیدرولیک

شیر برقی یوکن در انواع مختلفی تولید می شود که یکی از آنها سلونوئید ولو هیدرولیک یوکن ژاپن است. این شیر همانند سایر شیرهای برقی یک قطعه صنعتی است که در دو نوع یک کله و دو کله تولید می شود. از این شیر برقی برای مواردی که در آنها سیستم های هیدرولیک وجود دارد، کاربرد مناسبی دارد. در حالت کلی می توان گفت که  شیر برقی هیدرولیک نوعی از شیر برقی است و مقدار جریان سیال را در یک سیستم هیدرولیک مدیریت می کند. در شیرهای برقی بویین یکی از قطعه های اصلی است، و در شیرهای یک کله فقط در یک سمت آنها بویین وجود دارد اما در شیرهای دو کله در هر دو قسمت آن بویین وجود دارد.

Yuken Solenoid Valve هیدرولیکی در حالت کلی برای قطع و وصل و همچنین مدیریت جریان مایع در یک سیستم مورد استفاده قرار می گیرد و از آن می توان برای این صنایع استفاده کرد:

 • استفاده در صنایع هیدرولیک و تولید تجهیزات هیدرولیکی
 • استفاده در سیستم های هیدرولیکی صنایع ذوب آهن و فولاد
 • استفاده در صنایع خودروسازی
 • استفاده در صنایع قطعات سازی
 • و غیره

سلونوئید ولو هیدرولیک یوکن ژاپن نوع هیدرولیکی نیز به مانند تمامی شیرهای برقی از مکانیسم ساده میدان مغناطیسی استفاده می کند. در این شیر فرمان ها به صورت الکتریکی صادر می شوند و به وسیله این فرمان ها قطع و وصل شدن جریان، و در حالت کلی تر مدیریت آن صورت می گیرد. برای ارسال این فرمان معمولا از یک سوکت دو شاخه استفاده می شود که این سوکت فرمان را به بویین ارسال می کند. بویین نیز با ایجاد تحریک باعث ایجاد حالت در اسپول شده و تغییرات در جریان سیال مورد نظر حاصل می شود. معمولا در سیستم شیرهای برقی یوکن برای عملکرد بهتر شیر از قطعات مختلف دیگری نیز استفاده می شود. برای مثال در دو طرف اسپول دو عدد واشر و فنر وجود دارند که در بازار و بسته کردن شیر برقی به کمک جریان الکتریسیته کمک می کنند.

معرفی شیر برقی یوکن مدل هیدرولیک
معرفی شیر برقی یوکن مدل هیدرولیک
معرفی شیر برقی یوکن مدل هیدرولیک

معرفی انواع مختلف سلونوئید ولو یوکن مدل هیدرولیکی

شیر برقی یوکن مدل هیدرولیکی محصولی است که با توجه به کارکرد فوق العاده خود در صنایع مختلفی محبوبیت پیدا کرده و به همین دلیل مدل های متنوعی از این شیر برقی تولید می شود، که هر کدام از این مدل های در زیر مجموعه های کاری خود کاربرد دارند. به طور کلی Yuken Solenoid Valve مدل هیدرولیکی از مهمترین انواع شیر برقی  است و در بسیاری از پروژه های مهم جهانی از محصولات این برند خوشنام استفاده می شود. از مهم ترین انواع شیر یوکن مدل هیدرولیکی می توان به این موارد اشاره کرد:

Yuken Solenoid Valve مدل هیدرولیکی در انواع و مدل های مختلف قیمت های متفاوت دارد. و در هنگام خرید برای یک صنعت باید از نیازهای خود اطلاع کافی داشت تا بتوان بهترین و مناسب ترین محصول را از بین انواع Yuken Solenoid Valve مدل هیدرولیکی انتخاب کرد.

معرفی انواع مختلف شیر برقی یوکن مدل هیدرولیکی
معرفی انواع مختلف شیر برقی یوکن مدل هیدرولیکی
معرفی انواع مختلف شیر برقی یوکن مدل هیدرولیکی

مزایای استفاده از Yuken Solenoid Valve مدل هیدرولیک

شیر برقی یوکن مدل هیدرولیکی یا همان سلونوئید ولو هیدرولیک یوکن ژاپن نوعی از شیر برقی است که استفاده از آن برای هر صنعتی مفید بوده و از لحاظ مختلف دارای اهمیت می باشد. علت اصلی استقبال از این برند، تولید  محصولات آن بر مبنای تمامی استانداردهای جهانی است و همین مسئله باعث شده که این شیر برقی بتواند با بهترین کیفیت نیاز صنایع مختلف را تامین کند. در حالت کلی از مهم ترین مزایای استفاده از Yuken Solenoid Valve مدل هیدرولیک می توان به این موارد اشاره کرد:

 • صرفه جویی در هزینه های تولید: سلونوئید ولو هیدرولیک یوکن ژاپن به عنوان یک شیر تخصصی با بهره گیری از استانداردهای روز دنیا تولید شده و به همین دلیل می تواند با کیفیت بالایی در پروژه های مختلف بازدهی داشته باشد و جایگزین مناسبی برای شیرهای سنتی باشد. با استفاده از این شیر برقی می توان در پروژه های پیش رو از نیروی انسانی کمتری استفاده کرد، و در مقابل هزینه های تولید و پروژه را کاهش داد.
 • افزایش دقت تولید و خطاهای انسانی: یکی از مسائل مهم در پروژه های تولیدی و صنعتی مختلف، بحث امنیت تولید و یا ایمنی است. با استفاده از سلونوئید ولو هیدرولیک یوکن ژاپن می توان ضریب امنیت یک پروژه را تا حدود زیادی افزایش داد و از بروز خطاهای انسانی و یا قرار دادن پرسنل در شرایط خطرناک جلوگیری کرد.
 • افزایش کیفیت تولید و بازدهی پروژه: در یک پروژه تولیدی و یا صنعتی کیفیت کار انجام شده بسیار اهمیت دارد و در واقع به دلیل این آیتم است که می توان زمینه ترقی و پیشرفت یک پروژه را فراهم کرد. سلونوئید ولو هیدرولیک یوکن ژاپن ابزار و قطعه ای است که با استفاده از آن می توان کیفیت تولید و بازدهی پروژه را افزایش داد.
 • قابلیت کنترل از راه دور: در بعضی از پروژه های صنعتی امکان حضور پرسنل به دلایلی مثل ارتفاع زیاد، وجود گازهای خطرناک و یا حتی دمای بالا وجود ندارد. به همین دلیل می توان با استفاده از سلونوئید ولو هیدرولیک یوکن ژاپن، بدون حضور افراد در این مکان ها کار مدیریت جریان سیال را انجام داد.
مزایای استفاده از شیر برقی یوکن مدل هیدرولیک
مزایای استفاده از شیر برقی یوکن مدل هیدرولیک
مزایای استفاده از شیر برقی یوکن مدل هیدرولیک

نکات مهم در مورد نحوه نصب انواع سلونوئید ولو هیدرولیک یوکن ژاپن

سلونوئید ولو هیدرولیک یوکن ژاپن در تمامی انواع و مدل ها محصولی است که برای نصب به یک سری استانداردها نیاز دارد. یوکن به عنوان یک کمپانی بزرگ با تولید محصولات جهانی سعی دارد نیاز صنایع مختلف را تا حد امکان تامین کند و همین مسئله باعث ایجاد تنوع در میان محصولات کمپانی یوکن شده است و هر محصول نحوه نصب متفاوتی دارد. به همین دلیل نحوه نصب و راه اندازی سلونوئید ولو هیدرولیک یوکن ژاپن باید بر اساس مدل و پروژه مورد نظر، و یا اعمال شرایط تعریف شده انجام گیرد.

Yuken Solenoid Valve مدل هیدرولیکی یا همان شیر برقی هیدرولیکی یوکن محصولی است که برای کارکرد خود نیاز به انرژی الکتریکی دارد و در نتیجه باید نحوه نصب و راه اندازی این شیر برقی خاص بر اساس این موارد مهم انجام شود. برای مثال ولتاژ بیشتر و کمتر از حد نیاز می تواند باعث آسیب دیدن به سلونوئید ولو هیدرولیک یوکن ژاپن شود. در نتیجه توصیه می شود برای نصب این شیرها در انواع مختلف از متخصصان این حوزه کمک گرفته شود.

شیر برقی یوکن مدل هیدرولیکی محصولی است که کمپانی تولید کننده این محصول آن را با ضمانت نامه فروش عرضه می کند. به همین دلیل برای اجرای صحیح نحوه نصب و راه اندازی سلونوئید ولو هیدرولیک یوکن ژاپن باید از کارشناسان و متخصصان نصب در این حوزه کمک گرفت. البته کارشناسان نصب باید مورد تایید نمایندگی های یوکن در ایران باشند تا بتوان از خدمات پس از فروش آنها استفاده کرد.

Yuken Solenoid Valve مدل هیدرولیکی یا همان سلونوئید ولو هیدرولیک یوکن ژاپن محصولی است که برای نصب آن باید از اتصالات مناسب و مورد تایید استفاده کرد. برای مثال اگر برای این شیر از اتصالات نامناسب استفاده شود و یا شیرها در مکان های مناسبی نصب شوند، نمی توان از آنها انتظار بازدهی مناسب را داشت.

سلونوئید ولو هیدرولیک یوکن ژاپن مدل هیدرولیکی که در اصطلاح سلونوئید ولو هیدرولیک یوکن ژاپن گفته می شود، محصولی است که در حالت کلی بنا به دلایل ذکر شده باید برای خرید و نصب آن از مراکز معتبر کمک گرفت.

نکات مهم در مورد نحوه نصب انواع شیر برقی یوکن
نکات مهم در مورد نحوه نصب انواع شیر برقی یوکن
نکات مهم در مورد نحوه نصب انواع شیر برقی یوکن

قیمت خرید و فروش سلونوئید ولو هیدرولیک یوکن ژاپن

Yuken Solenoid Valve مدل هیدرولیکی یا همان سلونوئید ولو هیدرولیک یوکن ژاپن محصولی است که در انواع و مدل های مختلفی تولید می شود و هر مدل از آن دارای قیمت های متفاوتی است. به همین دلیل می توان گفت که ، قیمت خرید و فروش سلونوئید ولو هیدرولیک یوکن ژاپن در مرحله اول به نوع شیر و مدل آن بستگی دارد.

سلونوئید ولو یوکن مدل هیدرولیک قطعه و ابزاری است که برای تهیه آن راه های مختلفی پیش روی خریداران است و آنها می توانند آن را از فروشگاه های مختلفی آن را خرید کنند. در این حالت قیمت های مختلفی پیش روی خریداران این محصول قرار دارد و می توان گفت که قیمت خرید و فروش سلونوئید ولو هیدرولیک یوکن ژاپن در فروشگاه های مختلف با هم تفاوت چشمگیری دارد، به همین دلیل توصیه می شود برای خرید این محصول با قیمت مناسب، به فروشگاه های معتبر تحت نظارت نمایندگی ها مراجعه شود.

Yuken Solenoid Valve مدل هیدرولیک محصولی است که به عنوان یک کالای جهانی و شناخته شده، به بازار ایران نیز ورود کرده و به همین دلیل مورد استقبال افراد قرار گرفته و در نتیجه این امور به عنوان یک کالای وارداتی شناخته می شود، و با توجه به نوسانات بازار ارز این محصول دارای قیمت های متعددی در بازار فروش است. به همین دلیل توصیه می شود برای خرید آن با قیمت واقعی به نمایندگی های معتبر، نظیر این نمایندگی فروش مراجعه شود.

Yuken Solenoid Valve مدل هیدرولیکی یا همان سلونوئید ولو هیدرولیک یوکن ژاپن ابزار و قطعه دقیقی است که قیمت واقعی خود را دارد. اگر در بازار خرید با محصولاتی مواجه شدید که مزین به برند این محصول هستند اما قیمت پایین و غیر قابل انتظاری دارند، بهتر است در مورد اصالت آنها تردید کنید، زیرا نمونه های طرح و تقلبی از این ابزار دقیق در بازار وجود دارد و به هیچ وجه کیفیت محصولات اصل را ندارد. به همین دلیل توصیه می شود برای خرید این محصول کیفیت را فدای قیمت نکرده و محصولات باکیفیت را خرید کنید.

قیمت خرید و فروش شیر برقی یوکن هیدرولیک
قیمت خرید و فروش شیر برقی یوکن هیدرولیک
قیمت خرید و فروش شیر برقی یوکن هیدرولیک

نکات مهم در خرید شیر برقی یوکن مدل هیدرولیکی یا همان شیر برقی هیدرولیک یوکن

شیر برقی یوکن مدل هیدرولیکی یا همان شیر برقی هیدرولیکی یوکن محصولی است که برای خرید آن باید از اطلاعات کافی و مناسب برخوردار بود. در این صورت می توان خرید مناسب و مقرون به صرفه ای داشت. در حالت کلی برای خرید Yuken Solenoid Valveمدل هیدرولیک به یک سری اطلاعات تخصصی و یک سری اطلاعات مربوط به بازار خرید و فروش نیاز است. به همین دلیل بهتر است برای خرید این محصول از افراد کارشناس و مطلع در این حوزه کمک گرفته شود. اولین مورد مهمی که در خرید شیر برقی هیدرولیکی یوکن باید به آن توجه کرد، ولتاژ مناسب است. برای مثال اگر قرار است شیر برقی جایگزین یک شیر قبلی شود لازم است که ولتاژ و کارایی آن به مانند شیر قبلی باشد.

سلونوئید ولو هیدرولیک یوکن ژاپن مدل هیدرولیک محصولی است که در زمان خرید آن باید به حداکثر زمان تعیین شده برای باز بودن این شیر توجه کرد. برای مثال بعضی از انواع شیر برقی هیدرولیکی یوکن بنا به مدل طراحی شده در این حوزه دارای محدودیت هایی هستند و باید قبل از خرید این محصول و با توجه به پروژه خود محصول مناسبی را خریداری کرد.

Yuken Solenoid Valve مدل هیدرولیک محصولی است که دهانه های اتصال آن دارای سایزهای مختلفی هستند و باید با توجه به دهانه لوله های نصب شده در پروژه نصب به خرید سایز مناسب این شیر برقی اقدام شود.

Yuken Solenoid Valve مدل هیدرولیک محصولی است که در بسیاری از کشورهای دنیا به عنوان یک کالای شناخته شده و مورد تایید صنایع مختلف شناخته می شود، و همین مسئله زمینه ای برای سودجویی برخی مجموعه ها را فراهم کرده است. برای مثال در این مراکز شیرهای تعمیراتی به عنوان شیرهای برقی نو به خریداران فروخته می شود، و یا اینکه نمونه های تقلبی عرضه می شود. به همین دلیل توصیه می شود خرید خود را حتما از نمایندگی های معتبر سلونوئید ولو هیدرولیک یوکن ژاپن انجام دهید.

نکات مهم در خرید شیر برقی یوکن مدل هیدرولیکی یا همان شیر برقی هیدرولیک یوکن
نکات مهم در خرید شیر برقی یوکن مدل هیدرولیکی یا همان شیر برقی هیدرولیک یوکن
نکات مهم در خرید شیر برقی یوکن مدل هیدرولیکی یا همان شیر برقی هیدرولیک یوکن

مزایای خرید شیر برقی یوکن از نمایندگی های معتبر

شیر برقی یوکن محصولی است که راه های مختلفی برای خرید آن وجود دارد اما بهترین راه برای خرید این محصول مراجعه به نمایندگی های معتبر یوکن است. در واقع خرید از این مراکز معتبر دارای مزایای زیادی است که از مهم ترین آنها می توان به این موارد اشاره کرد:

 • خرید محصولات اصل و سالم: همانگونه که گفته شد محصولات مختلف کمپانی یوکن از جمله سلونوئید ولو هیدرولیک یوکن ژاپن محصولی است که به عنوان یک کالای وارداتی به بازار ایران عرضه می شود و با توجه به قیمت بالای آنها اگر این قطعات معیوب و یا تقلبی باشند، هزینه کرد افراد به هدر می رود. به همین دلیل می توان برای رفع این مشکل به نمایندگی های رسمی این برند در ایران مراجعه کرد و خرید محصولات اصل و سالم Yuken Solenoid Valve را انجام داد.
 • خرید محصولات با گارانتی فروش: تمامی انواع سلونوئید ولو هیدرولیک یوکن ژاپن از جمله سلونوئید ولو هیدرولیک یوکن ژاپن محصولاتی هستند که با گارانتی فروش عرضه می شوند، و به دلیل وارداتی بودن آنها برای بهره مندی از خدمات پس از فروش آنها باید به نمایندگی های معتبر مراجعه کرد. این نمایندگی ها محصولاتی را تحت پوشش قرار می دهند که از مراکز معتبر خریداری شده باشند. در نتیجه می توان با خرید از نمایندگی های معتبر گارانتی فروش نیز دریافت کرد.
 • خرید شیر برقی با بهترین قیمت: سلونوئید ولو هیدرولیک یوکن ژاپن محصولی است که در بازار آزاد نمی توان آن را با قیمت ثابت و مناسبی خرید کرد. اما می توان انواع مختلف این محصول را با بهترین قیمت و شرایط از نمایندگی های معتبر فروش خریداری کرد.
 • دریافت خدمات پس از فروش: Yuken Solenoid Valve در انواع مختلف از جمله سلونوئید ولو هیدرولیک یوکن ژاپن محصولی است که می توان برای بسیاری از مسائل در مورد آن از نمایندگی های تخصصی کمک گرفت. برای مثال می توان برای نحوه نصب و راه اندازی سلونوئید ولو هیدرولیک یوکن ژاپن از این مراکز تقاضای خدمت و مشاوره کرد.
مزایای خرید شیر برقی یوکن از نمایندگی های معتبر
مزایای خرید شیر برقی یوکن از نمایندگی های معتبر
مزایای خرید شیر برقی یوکن از نمایندگی های معتبر

نمایندگی فروش سلونوئید ولو هیدرولیک یوکن ژاپن

Yuken Solenoid Valve مدل هیدرولیکی یا همان سلونوئید ولو هیدرولیک یوکن ژاپن محصولی است که به دلیل کیفیت عالی تقاضای زیادی برای آن وجود دارد و به همین دلیل شرکت های مختلفی در سراسر دنیا به عنوان نمایندگی آن فعالیت دارند. در ایران نیز چند شرکت به عنوان نمایندگی این برند فعالیت دارند که البته تعدادی از آنها تنها مراکز فروش این محصولات هستند و برای ارائه خدمات پس از فروش این محصولات برنامه مشخصی ندارد. اما ما در این مجموعه تخصصی به عنوان نمایندگی رسمی سلونوئید ولو یوکن فعالیت داریم و خدمات خرید و فروش، پشتیبانی و مشاوره ای این محصولات را انجام می دهیم. همچنین قیمت خرید و فروش سلونوئید ولو هیدرولیک یوکن ژاپن برای تمامی انواع در این مجموعه تخصصی، مناسب ترین و بهترین قیمت روز است، و افراد می توانند شیر مورد نظر خود را با نازلترین قیمت از این مجموعه دریافت کنند.

Yuken Solenoid Valve مدل هیدرولیک، محصولی است که برای نصب آن باید شرایط استاندارد و تعریف شده ای را انجام داد. ما در این مجموعه تخصصی و به عنوان نمایندگی Yuken Solenoid Valve آمادگی داریم محصولات این برند را مورد پشتیبانی قرار دهیم. همچنین ما در این مجموعه تخصصی جهت اجرای نحوه نصب و راه اندازی سلونوئید ولو هیدرولیک یوکن ژاپن به مشتریان خود در سراسر کشور خدمت رسانی می کنیم.

سلونوئید ولو هیدرولیک یوکن ژاپن مدل هیدرولیک محصولی است که به عنوان یک کالای وارداتی باید از همه لحاظ مورد تایید خریدار باشد. ما در نمایندگی رسمی سلونوئید ولو هیدرولیک یوکن ژاپن بابت خرید تمامی محصولات و کیفیت آنها به مشتریان خود ضمانت کامل می دهیم، و آمادگی داریم اقلام مورد نیاز پروژه های صنعتی کوچک و بزرگ را در سراسر کشور و به صورت خرده و عمده تامین کنیم. شما برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید انواع Yuken Solenoid Valve و همچنین دریافت مشاوره می توانید با همکاران ما در این نمایندگی رسمی یوکن تماس بگیرید.

بهترین نمایندگی فروش شیر برقی یوکن
بهترین نمایندگی فروش شیر برقی یوکن
بهترین نمایندگی فروش شیر برقی یوکن

چند پرسش و پاسخ تخصصی در مورد انواع Yuken Solenoid Valve

شیر برقی هیدرولیک یوکن نوعی از شیر برقی است و مقدار جریان را در یک سیستم هیدرولیک مدیریت می کند. این شیر برقی در واقع یک شیر کاملا تخصصی است که در صنایع مختلف کاربرد دارد. این شیر باید بر اساس یک سری استانداردهای تعریف شده تولید شود، و کمپانی های محدودی در سراسر دنیا امکان ساخت این محصول را دارند که یکی از بهترین این برندها یوکن ژاپن است. به جرات می توان گفت که شیر برقی هیدرولیکی یوکن بهترین برند موجود در بازار است.

 • استفاده در سیستم های هیدرولیک و تولید تجهیزات هیدرولیکی
 • استفاده در صنایع ذوب آهن و فولاد
 • استفاده در صنایع خودروسازی
 • استفاده در صنایع قطعات سازی

سلونوئید ولو هیدرولیک یوکن ژاپن در دو نوع یک و دو کله تولید می شود. هر کدام از انواع این شیر برقی در صنایع خاصی کاربرد دارند.

 • خرید شیر برقی با اطلاع کامل از نیازهای خود و پروژه
 • خرید محصولات اصل و نو
 • خرید محصولات بر اساس سایز مورد نیاز
 • خرید محصولات با گارانتی فروش
 • خرید محصولات از نمایندگی های معتبر
 • خرید انواع شیر برقی هیدرولیک یوکن
 • خرید محصولات اصل و نو
 • خرید انواع سلونوئید ولو هیدرولیک یوکن ژاپن با گارانتی فروش
 • خرید شیر برقی با بهترین قیمت
 • دریافت خدمات پس از فروش انواع شیر برقی
 • دریافت راهنمایی در مورد نحوه نصب و راه اندازی سلونوئید ولو هیدرولیک یوکن ژاپن
 • دریافت روزانه قیمت خرید و فروش سلونوئید ولو هیدرولیک یوکن
چند پرسش و پاسخ تخصصی در مورد انواع شیر برقی یوکن

اشتراک مقاله در شبکه های اجتماعی