گیج فشار ویکا ( Wika ) ابزار اندازه گیری دقیقی است که با استفاده از آن می توان فشار گیج محیط های مختلف را اندازه گیری کرد. مانومتر ویکا ابزار بسیار کاربردی در مدل های مختلفی تولید می شود. ما در مقاله پیش رو قصد داریم در مورد این ابزارها اطلاعات جامعی را در اختیار مخاطبان خود قرار دهیم.

گیج فشار ویکا ( Wika ) یکی از ابزار مهم وارداتی به بازار ایران است. امروزه صنایع کوچک و بزرگی در کشور ما وجود دارند که همگی آنها برای حیات به یک سری قطعات و ماشین آلات مختلف نیاز دارند. گروه محدودی از این قطعات در داخل کشور تولید می شود و عمدتا لوازم حساس برای بازدهی بهتر پروژه از محصولات و برندهای معتبر جهانی تهیه می شوند. یکی از این ابزار مهم که امروزه به صورت گسترده در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد، انواع گیج فشار است.

گیج فشار ویکا ( Wika ) محصولی با بالاترین سطح استاندارد جهانی است. این محصول دارای اهمیت زیادی در صنایع مختلف است و به وسیله تولیدکنندگان متعددی در سراسر دنیا عرضه می شود. ما در مقاله پیش رو قصد داریم معتبرترین برند جهانی این حوزه را مورد بررسی قرار دهیم.

گیج فشار ویکا ( Wika ) یکی از بهترین برندهای گیج فشار موجود در بازار ایران است. امروزه اندازه گیری و کنترل فشار در سیستم های صنعتی از اهمیت بالایی برخوردار است که عدم توجه و کنترل مناسب آن خطراتی را در پی دارد. به همین دلیل لازم است برای این کمیت از ابزار استاندارد استفاده شود که گیج فشار یا پرشر گیج در این موارد کاربرد دارد.

مانومتر ویکا در ارتباط با فشاری مخصوص کارایی دارد. در حالت کلی فشار مطلق، فشار خلاء و فشار گیج سه نمونه از فشارهای موجود هستند که فشار گیج مربوط به محیط های بسته و سیستم هایی است که با فشار مایع کار می کنند. برای برای انداز گیری این فشار از Pressure Gauge استفاده می شود. این دستگاه ها معمولا در یک مخزن و یا در یک سیستم لوله کشی نصب می شوند و تغییرات احتمالی در سیستم ها را بررسی می کنند.

مانومتر ویکا یک نمونه از صدها برند این محصول است. امروزه صنایع مختلفی سراسر دنیا وجود دارند که کنترل فشار در آنها از اهمیت بالایی برخوردار است و به همین دلیل شرکت های مختلفی در دنیا در زمینه تولید این محصول فعالیت دارند. در واقع استفاده از گیج های فشار از قرن قبل در صنایع مختلف استفاده می شد و به همین دلیل در طول سالیان متعدد در تولید آنها تکامل هایی انجام گرفته و امروزه این ابزار به درجه خوبی از دقت و کارایی رسیده است.

معرفی کمپانی تولید کننده دستگاه گیج فشار ویکا ( Wika )

گیج فشار ویکا ( Wika ) ابزاری است که با استفاده از آن می توان میزان فشار مورد نیاز در صنایع را کنترل و هدفمند نمود. ویکا یکی از کمپانی های معتبر جهانی به شمار می رود که در زمره شرکت های قدیمی و معتبر کشور آلمان شناخته می شود. این کمپانی بیش از 6 دهه است که فعالیت می کند. و توانسته به واسطه تولید محصولات فوق العاده دقیق در جهت افزایش بهره وری صنایع مختلف، استفاده از نوین ترین فناوری های روز در تولید محصولات و همچنین شرکت در پروژه های بزرگ بین المللی به درجه بالایی از شهرت برسد، و همین عامل باعث شده که نمایندگی های مختلف این شرکت در سراسر دنیا راه اندازی شوند.

مانومتر ویکا تنها محصول این کماپی بزرگ نیست و به طور کلی این شرکت در زمینه تولید ابزار اندازه گیری فشار، دما، شدت جریان و کالیبراسیون فعالیت دارد. این ابزار عموما برای این صنایع مورد استفاده قرار می گیرند:

 • پالایشگاه های تولید فرآورده های نفتی
 • صنایع استخراج نفت و گاز
 • صنایع پتروشیمی
 • صنایع تولیدی تجهیزات صنعتی و ماشین آلات
 • صنایع صنعتی و پزشکی
 • صنایع غذایی
 • صنایع کوچک و خرد دیگر

Pressure Gauge را باید بهترین برند موجود از این ابزار در بازار جهانی دانست. در واقع کمپانی ویکا به عنوان پرچمدار ساخت ابزار اندازه گیری فشار، دما و غیره در محیط های مختلف شناخته می شود. این کمپانی با تولید انواع گیج فشار دقت بالا می تواند فشارهای بسیار کوچک تا فشارهای چند هزار باری را با دقتی بسیار دقیق اندازه گیری کند. تمامی محصولات تولیدی کمپانی ویکا دارای این مشخصات می باشند:

 • دارای بالاترین استانداردهای ایمنی در دنیا
 • دارای گارانتی بلند مدت فروش
 • قابل اطمینان به دلیل خوشنامی کمپانی
 • تنوع زیاد برای اجرای انواع پروژه ها
 • مقاومت بالا در برابر انواع شرایط کاری
 • استفاده از بهترین مواد اولیه موجود برای ساخت آنها

قیمت و خرید گیج فشار ویکا ( Wika ) استیل ویکا

خرید انواع گیج استیل ویکا با کارشناسان این شرکت تماس حاص فرمایید.

مدل های : 232.50 و 233.50 و 232.30 و 233.30 ویکا

معرفی انواع گیج فشار ویکا ( Wika ) بر اساس شکل و کاربرد

گیج فشار ویکا ( Wika ) دستگاهی است که می توان بر اساس فاکتورهای مختلف، دسته بندی های گوناگونی را برای آن تعریف کرد. اما در حالت کلی معمولا مانومتر ویکا بر اساس نوع کاربردی که دارند تقسیم بندی می شوند.  برای مثال انواع گیج فشار دقت بالا ویکا بر اساس کاربرد عبارتند از:

 • پرشرگیج بوردونی یا همان پرشر گیج wika
 • گیج فشار دیافراگمی
 • گیج فشار کپسولی
 • گیج فشار مطلق
 • گیج فشار دیفرانسیل

گیج فشار ویکا ( Wika ) در تمامی دسته های ذکر شده دارای مدل های مختلفی است و هر مدل نیز با شکل های مختلف و مواد اولیه متعددی تولید می شود. در نتیجه می توان زیر مجموعه هر دسته کلی را حدود ده ها الی صدها محصول دارند. همچنین یک دسته بندی دیگر در مورد این ابزار مطرح است که در آن انواع گیج فشار به این دو دسته تقسیم بندی می شوند:

 • گیج های فشار عقربه ای یا آنالوگ ویکا: این نوع از دستگاه ها با نام گیج های مکانیکی نیز شناخته می شوند. این ابزار آنالوگ فشارهای مابین 0.5 تا 7000 بار را با دقت یک دهم درصد اندازه گیری می کند. از گیج های فشار عقربه ای یا آنالوگ ویکا برای اندازه گیری فشارهای گیج، اختلافی و مطلق استفاده می شود. این نوع گیج دارای قیمت پایین تری نسبت به نمونه های دیجیتال است.
 • گیج های فشار ویکا دیجیتال: به این مدل گاها گیج های الکتریکی نیز گفته می شود. این محصول در انواع مختلفی تولید می شود که ترانسمیترهای و سنسورهای فشار و همچنین پرشر سوئیچ ها از جمله آنها می باشند. این ابزار برای اندازه گیری دقیق فشارهای گیج، فشارهای مطلق و همچنین فشارهای اختلافی مورد استفاده قرار می گیرند.
معرفی انواع گیج فشار ویکا

گیج فشار میلی باری یکی از انواع مانومتر ویکا

گیج فشار ویکا ( Wika ) ابزاری است که استفاده از آن در هر صنعتی می توان دقت، کیفیت و بازدهی آن را تا میزان بالایی افزایش دهد. یکی از نمونه های این محصول گیج میلی باری است. در واقع گیج میلی باری ویکا محصولی است که همانگونه که از نامش پیداست از دقت بسیار بالایی برخوردار است. به همین دلیل در تست و سنجش خطوط گاز و همچنین قطعات صنعتی کاربرد دارد. البته این نوع از گیج فشار تفاوت هایی با گیج های بار دارد اما در اصل عملکرد آنها مانند یکدیگر است.

مانومتر ویکا مدل میلی باری برای اندازه گیری فشار بهترین گزینه ممکن است و به همین دلیل محدوده اندازه گیری آن حداکثر 1000 میلی بار به شکل مثبت و یا منفی می باشد. البته در موارد سفارشی نمونه هایی وجود دارند که می توانند بیش از این میزان را نیز تولید کنند. گیج فشار میلی باری کاربرد دیگری نیز دارد و آن این است که برای مقایسه فشار اندازه گیری شده با دستگاه فشار سنج و همچنین فشار واقعی صحیح استفاده می شود.

گیج فشار ویکا ( Wika ) مدل میلی باری محصولی است که برای خرید آن حتما باید از نیاز خود و علت کاربرد آن اطلاع دقیق داشته باشید. برای مثال در زمان خرید گیج فشار میلی باری باید به دقت یا رنج فشار آن توجه کرد. این آیتم مهم معمولا با عنوان accuracy درج می شود و می تواند به عنوان راهنمای خرید مورد استفاده قرار گیرد.

گیج فشار میلی باری

پرشر گیج بوردونی یکی از پرکاربردترین انواع گیج فشار ویکا ( Wika )

گیج فشار ویکا ( Wika ) با مدل های مختلفی تولید می شود، یکی از انواع گیج فشار دقت بالا ویکا، پرشر گیج بوردونی است. در واقع پرشر گیج wika را می توان ساده ترین و پرکاربردترین نمونه گیج فشار دانست که عمدتا در صنایع مختلف کوچک و بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع از گیج فشار برای اولین بار توسط شخصی به نام بوردون ساخته شده و به همین دلیل به این نام خوانده می شود. این نوع از فشار سنج با لوله های بوردنی تولید شده است. به همین دلیل برای پروژه های مایع و گازی بسیار مناسب است.

مانومتر ویکا یا همان پرشر گیج wika با مواد اولیه مختلفی تولید می شود که بسته به نوع پروژه باید از یک جنس مناسب استفاده شود. برای مثال در پروژه هایی که  پروسه تهاجمی با ویسکوزیته و کریستالی بالا وجود نداشته باشد، گیج فشار استیل ویکا یا گیج فشار برنجی ویکا بهترین گزینه ها هستند. نحوه کارکرد پرشر گیج wika بدین صورت است که  در دورن آنها لوله ای با حالت فنری قرار دارد و با افزایش فشار این لوله تمایل به باز و سفت شدن می کند و با کم شدن فشار این لوله به حالت اولیه خود که خمیده و نرم است باز می گردد. حرکت ها این لوله به وسیله ی چرخ دنده هایی که در سر لوله قرار دارند به عقربه ها منتقل شده و در این حالت میزان فشار بر روی پرشر گیج بوردونی نمایش داده می شود. پرشر گیج wika با سیستم کاری تعریف شده به شکل های مختلفی تولید می شود که عبارتند از:

 • شکل حلزونی
 • شکل C
 • شکل فنری

گیج فشار ویکا ( Wika ) مدل پرشر گیج دارای مزایای متعددی است. از مهمترین مزایای استفاده از Pressure Gauge مدل بوردونی می توان به این موارد اشاره کرد:

 • قابلیت اندازه گیری در محدوده فشارهای بالا
 • طراحی ساده و قابل فهم
 • قیمت مناسب و ارزان
 • دقت بسیار عالی خصوصا در فشارهای بالا
پرشر گیج بوردونی
پرشر گیج بوردونی
پرشر گیج بوردونی

فشار سنج کپسولی یکی از انواع گیج فشار ویکا

گیج فشار ویکا در نوع کپسولی برای اندازه گیری فشار و هوای خشک مورد استفاده قرار می گیرد. همانگونه که از نام این گیج فشار دقت بالا پیداست یک کپسول نقش اصلی را در این ابزار مهم ایفا می کند. این محصول به صورت استاندارد و تعریف شده محدوده های 2.5 تا 6000 بار را با دقت بالایی اندازه گیری می کند. در این ابزار از دو دیافراگم فلزی استفاده شده که آنها در درون یک استوانه به اسم کپسول قرار دارند. در نتیجه این دیافراگم ها با افزایش فشار داخلی منبسط شده و باز می شوند و در حال کلی کپسول منبسط می شود، همچنین زمانی که فشار داخلی کاهش یابد این دیافراگم ها بسته شده و منقبض می شود و در حالت کلی کپسول اصلی منقبض می شود. به این ترتیب می توان گفت که تغییر اندازه کپسول به عقربه منتقل شده و میزان فشار بر روی این گیج فشار نمایش داده می شود.

مانومتر ویکا در تمامی مدل ها شیوه های نصب تخصصی و مهمی دارد و به همین دلیل باید برای هر مدل از شیوه خاص و تعریف شده کارخانه تولیدی استفاده کرد. نحوه نصب و راه اندازی گیج فشار ویکا مدل کپسولی نیز به به سه روش خاص امکان پذیر است که این روش ها عبارتند از:

 • اتصال فلنجی: در این شیوه به وسیله یک صفحه یا ابزار اتصال به منبع فشار متصل می شود.
 • اتصال مستقیم رزوه ای: در این نوع اتصال گیج ویکا مدل کپسولی به صورت مستقیم بر منبع فشار بسته می شود.
 • اتصال براکت: این نوع اتصال برای نصب بر روی دیواره لوله ها استفاده می شود.

گیج فشار ویکا ( Wika ) مدل کپسولی در برابر انواع فشارهای استاندارد مقاومت داشته و بدنه فلزی محکم در کنار شیشه نشکن عقربه از ضرایب ایمنی آن به شمار می روند.

فشار سنج کپسولی

گیج فشار ویکا مدل دیافراگمی

گیج فشار ویکا ( Wika ) مدل دیافراگمی همانگونه که نامش پیداست بر مبنای یک حالت دیافراگم مانند کار می کند. در واقع این دیافراگم یک پرده نازک است که از محصولات سبک و انعطاف پذیر تولید می شود و تغییر حرکت آن بر حرکت عقربه تاثیرگذار است و در حالت کلی میزان فشار مورد نظر نمایش داده می شود.

مانومتر مدل دیافراگمی هیچ ارتباط مستقیمی با سیال و یا منبع فشار ندارد و به همین دلیل برای پروژه هایی که در آنها سیالات خورنده و داغ جریان دارد، بهترین گزینه است. معمولا کمپانی ویکا این ابزار را از جنس آلومینیوم و یا برنج تولید می کند.

Pressure Gauge مدل دیافراگمی با نمایشگرهای آنالوگ و دیجیتال تولید می شود. و قطر صفحه نمایش آن بسته به مدل زیرمجموعه های آن متغیر است.

مانومتر ویکا مدل دیافراگمی به عنوان یک ابزار دقیق و حرفه ای دارای مزایای فراوانی است که از جمله آنها می توان به این موارد اشاره کرد:

 • قابلیت استفاده در محیط هایی با سیالات خورنده، متبلور و چسبناک
 • قابلیت استفاده در محیط های با ویسکوزیته بالا
 • مقاوم در برابر نویز و شوک ها و جلوگیری از تاثیر آنها بر فشار نهایی
 • عدم نیاز به شخص اپراتور برای کنترل فشار

گیج فشار ویکا ( Wika ) گاها با پر کننده هایی از روغن های گلیسیرین و یا سیلیکون تولید می شود. این گیج ها در محیط هایی که نیاز به ایمنی زیاد است استفاده می شوند.

گیج فشار ویکا مدل دیافراگمی
گیج فشار ویکا مدل دیافراگمی
گیج فشار ویکا مدل دیافراگمی

Pressure Gauge ویکا مدل فشار سنج مطلق و مدل فشارسنج دیفرانسیل

گیج فشار ویکا ( Wika ) محصولی است که برای شرایط مختلف تولید شده و در نتیجه می توان در محیط های مختلف از نمونه های متنوع این محصول استفاده کرد. برای مثال گاهی لازم است فشارهای مورد نظر به صورت مستقل از نوسانات طبیعی فشار جو اندازه گیری شوند. در این حالت نیاز به ابزاری است که بتواند در این حالت فشار را به صورت دقیق اندازه گیری کنند. کمپانی بزرگ ویکا برای این شرایط فشار سنج مطلق را تولید کرده است.

مانومتر ویکا مدل فشار سنج مطلق میزانی از فشار را اندازه گیری و نمایش می دهد که این فشار تحت تاثیر شرایط محیط پیرامون خود یا همان اتمسفر نیست. در نتیجه با تغییر میزان فشار اتمسفر تغییری در فشار نمایش داده شده توسط این ابزار رخ نمی دهد. از این ابزار دقیق و حساس برای پروژه هایی که نیاز به اندازه گیری دقیق دارند استفاده می شود.

مانومتر مدل فشار سنج مطلق محصولی با اعداد همواره مثبت است. در واقع یک نکته مهم در مورد این مانومتر ویکا وجود دارد و آن این است که فشار سنج مطلق فشار اتمسفر را در مقدار واقعی اندازه گیری می کند و با کاهش فشار به سمت صفر رفته اما هیچ وقت صفر نمی شود. در نتیجه می توان اعداد ثبت شده بر روی این فشار سنج را اعدادی همواره مثبت دانست. از این ابزار برای محیط های روی سطح آب و غیره که شرایط خاصی وجود دارد استفاده می شود.

گیج فشار ویکا ( Wika ) جهت اندازه گیری فشار دیفرانسیل در نقاط با فشار بیش از حد یا همان فشار استاتیک، و همچنین در محیط های تهاجمی مورد استفاده قرار می گیرد. از این نوع گیج فشار دقت بالا برای محیط های گازی، مایع، چسبناک و تهاجمی استفاده می شود. معمولا برای تولید این نوع گیج از مواد محکم مثل فولاد ضد زنگ در مقابل خوردگی استفاده می شود. به همین دلیل می توان ایمنی این قطعه را بسیار بالا عنوان کرد.

گیج فشار ویکا مدل فشار سنج مطلق و مدل فشارسنج دیفرانسیل
گیج فشار ویکا مدل فشار سنج مطلق و مدل فشارسنج دیفرانسیل
گیج فشار ویکا مدل فشار سنج مطلق و مدل فشارسنج دیفرانسیل

چند فاکتور مهم در انتخاب و خرید گیج فشار ویکا

گیج فشار ویکا ( Wika ) محصولی است که باید برای خرید آن باید یکسری نکات مهم و کاربردی را مد نظر داشت. بی شک این وسیله باید با شناخت کافی از محصولات و پروژه اجرایی تهیه شود تا بتوان از آن کارایی مناسب را بهره برداری کرد. برای مثال گاها در هنگام خرید انواع مختلف گیج های فشار با اصطلاحات و مدل های مختلفی رو به رو می شویم که در صورت آگاهی نداشتن از آنها نمی توانیم خرید درست و موفقی را انجام دهیم. در ادامه این متن تعدادی از فاکتورهای مناسب جهت خرید مانومتر ویکا مورد بررسی قرار می گیرند.

 • باید بدانید که این گیج فشار را برای چه کاری خریداری می کنید: همانطور که در بخش های قبلی این مقاله ذکر شد گیج های فشار ویکا در دسته بندی های مختلفی تولید می شوند و هر دسته بندی برای شرایط خاصی کاربرد دارد. همچنین در داخل هر دسته بندی گیج اختلاف فشار ویکا مدل های مختلفی وجود دارد، و به همین دلیل باید با شناخت خود از محیط کاری، نسبت به خرید یک مدل خاص و کاربردی اقدام کرد.
 • گیج فشار دیجیتال یا آنالوگ: کمپانی ویکا به عنوان یک شرکت سابقه دار و حرفه ای تا حد امکان گیج های مختلف خود را در دو دسته کلی آنالوگ و دیجیتال تولید می کند. به همین دلیل می توان در زمان خرید این محصول یکی از این مدل ها را که در شرایط کاری شما بازدهی بهتری دارند، خریداری کرد
 • رنج فشار کاری خود را بدانید: شما برای خرید یک مدل از گیج اختلاف فشار ویکا باید تا حدوی از میزان فشار در پروژه خود اطلاع داشته باشید. برای مثال فشار کاری نباید از 75 درصد ماکزیمم فشار سنج مورد نظر بیشتر باشد.
 • ابعاد و قطر فشار سنج را با توجه به محیط کاری خود انتخاب کنید: کمپانی ویکا به عنوان یک شرکت تخصصی انواع محصولات خود را در ابعاد مختلفی تولید می کند. برای مثال اگر در پروژه شما امکان خواندن فشار از فاصله نزدیک وجود ندارد، باید از محصولاتی با ابعاد بزرگتر استفاده کرد.
چند فاکتور مهم در انتخاب و خرید گیج فشار ویکا
چند فاکتور مهم در انتخاب و خرید گیج فشار ویکا
چند فاکتور مهم در انتخاب و خرید گیج فشار ویکا

چهار فاکتور مهم در انتخاب و خرید گیج فشار ویکا

 • نحوه نصب و راه اندازی گیج فشار ویکا: معمولا کمپانی ویکا محصولات خود را برای کاربردهای متنوع و در شکل های متفاوتی تولید می کند. به همین دلیل لازم است در هنگام خرید این محصولات به نحوه نصب و راه اندازی گیج فشار ویکا توجه کرد و بر اساس پروژه پیش رو نمونه های مناسب خریداری شود.
 • واحد و مقیاس اندازه گیری دستگاه: گیج های فشار معمولا با مقیاس های اندازه گیری مختلفی تولید می شوند و به همین دلیل باید در هنگام خرید باید با توجه به مقیاسی که با آن آشنایی دارید، ابزار مورد نظر خود را تهیه کنید. از مهمترین مقیاس های اندازه گیری این ابزارها می توان به psi، kPa، bar، inches of Hg، cm of Hg، inches of H2O، feet of H2O، kg/cm2 و /in2 اشاره نمود.
 • اصل یا فیک بودن: در بعضی از کشورهای دنیا بعضی از تولیدی ها برای کسب سود بیشتر سعی می کنند محصولات خود را با شکل ظاهری و برند گیج های فشار ویکا روانه بازار کنند. در نتیجه افراد برای خرید این محصولات باید از تجربه کافی برای تشخیص اصل یا فیک بودن این محصولات برخوردار باشند.
 • بهترین قیمت خرید: گیج های فشار محصولاتی هستند که می توان آنها را از مراکز مختلفی تهیه کرد. توصیه می شود برای اینکه بتوان این ابزار را با بهترین قیمت تهیه کرد، حتما به نمایندگی های مجاز و رسمی این کمپانی در ایران مراجعه شود. در حالت کلی می توان بهترین قیمت خرید و فروش گیج فشار ویکا را در این مراکز مشاهده کرد.
چهار فاکتور مهم در انتخاب و خرید گیج فشار ویکا
چهار فاکتور مهم در انتخاب و خرید گیج فشار ویکا
چهار فاکتور مهم در انتخاب و خرید گیج فشار ویکا

نکات مهم در مورد نحوه نصب و راه اندازی گیج فشار ویکا

Pressure Gauge در مدل های مختلف محصولاتی هستند که بر اساس مدل تولیدی نحوه نصب مختلفی دارند و باید حتما بر اساس استانداردهای تعیین شده کار نصب آنها را انجام داد. در کنار این موضوع معمولا در بسته بندی هر محصول کاتالوگ های راهنمای مختلفی وجود دارد که از جمله آنها می توان به کاتالوگ نحوه نصب و راه اندازی گیج فشار ویکا اشاره کرد. همچنین عوامل دیگری وجود دارند که بر نحوه نصب این ابزار دارای تاثیراتی هستند. برای مثال نحوه نصب گیج فشار استیل ویکا با گیج فشار برنجی ویکا دارای تفاوت های اندکی است. با این حال بعضی از افراد این موارد را نادیده می گیرند و همین موضوع می تواند تاثیرات منفی بر بازدهی مناسب انواع گیج فشار ویکا ( Wika ) داشته باشد.

مانومتر ویکا در مدل های مختلف باید با آب بندی درست نصب شوند. برای این کار باید از ابزار استاندارد استفاده شود. مثلا لازم است از کلمپ برای نصب گیج فشار استفاده شود. همچنین برای موارد ایمنی توصیه می شود در زمان نصب این محصولات حداقل 15 الی 30 میلی متر پشت این ابزار خالی باشد تا در صورت بروز حادثه آسیبی به افراد حاضر و یا قطعات دیگر وارد نشود.

نحوه نصب و راه اندازی گیج فشار ویکا
نحوه نصب و راه اندازی گیج فشار ویکا
نحوه نصب و راه اندازی گیج فشار ویکا

بهترین قیمت خرید و فروش انواع مانومتر ویکا

گیج فشار ویکا ( Wika ) در مدل های مختلف محصولاتی هستند که به عنوان یک کالای وارداتی در ایران شناخته می شوند. امروزه می توان در بازار خرید انواع مختلفی از انواع گیج فشار را مشاهده کرد که توسط کمپانی های مختلفی تولید شده و هر کدام از آنها تقریبا قیمت های متفاوتی دارند. محصولات کمپانی ویکا به دلیل کیفیت بالایی که دارند همواره به عنوان اولیه گزینه خرید به شمار می روند.

مانومتر ویکا در مدل های مختلف محصولاتی هستند که رقیبانی به قیمت های پایین تر در بازار فروش دارند اما از آنجایی که به هیچ وجه نمی توان بازدهی و امنیت یک پروژه را فدای تفاوت قیمت ها کرد. به همین دلیل توصیه می شود برای دسترسی به بهترین قیمت خرید و فروش گیج فشار ویکا به نمایندگی ها و مراکز معتبر فروش مراجعه شود. در این مراکز می توان ضمن دسترسی به بهترین قیمت خرید و فروش گیج فشار ویکا از خدمات دیگری همچون گارانتی فروش و خدمات در حوزه ، نحوه نصب و راه اندازی گیج فشار ویکا نیز بهره مند شد.

مانومتر در حالت کلی محصولی است که در مدل های مختلف قیمت های متفاوتی دارد. و قیمت کلی این ابزار به عوامل مهمی مثل نحوه نصب و راه اندازی گیج فشار ویکا، نوع ابزار، جنس آن، میزان گارانتی، نحوه خرید از مراکز تخصصی و یا مراکز معمولی و غیره بستگی دارد. یک نکته مهم دیگر در مورد انواع گیج های فشار ویکا قیمت تقریبا بالای آنهاست. اگر با بازار فروش با محصولاتی مواجه شدید که قیمت پایینی دارند حتما در مورد اصالت آنها بررسی های بیشتری انجام دهید، زیرا به دلیل محبوبیت بالای محصولات ویکا در سالیان اخیر نمونه های تقلبی از آنها به بازار ورود کرده است. که متاسفانه می توانند امنیت یک پروژه را با خطر و راندمان کاری آن را کاهش دهند. در نتیجه توصیه می شود برای دسترسی به بهترین قیمت خرید و فروش گیج فشار ویکا به نمایندگی رسمی آن در ایران مراجعه کنید.

بهترین قیمت خرید و فروش انواع گیج فشار ویکا
بهترین قیمت خرید و فروش انواع گیج فشار ویکا
بهترین قیمت خرید و فروش انواع گیج فشار ویکا

از چه مراکزی باید انواع گیج فشار ویکا را خریداری کرد؟

مانومتر ویکا یکی از محصولات وارداتی بازار ایران به شمار می رود. به همین دلیل  می توان آن را از مراکزی مختلفی تهیه کرد. همچنین به دلیل محبوبیت بالای محصولات این کمپانی گاها نمونه های تقلبی از آنها در کشورهای مختلف تولید می شود که به هیچ وجه دارای استاندارد و کیفیت نیستند و علاوه بر اعمال هزینه های اقتصادی در پروژه های حساس می توانند باعث آسیب زدن به تجهیزات و یا باعث تلفات جانی شوند.  به همین دلیل لازم است برای خرید نمونه های اصل به شرکت های تخصصی و یا نمایندگی رسمی این شرکت در ایران مراجعه کرد.

گیج فشار ویکا ( Wika ) در تمامی مدل ها محصولاتی هستند که توسط این کمپانی بزرگ با گارانتی فروش به بازار عرضه می شوند. به همین دلیل برای بهره بردن از مزایای گارانتی محصولات این کمپانی لازم است محصولات آن از طریق نمایندگی های معتبر خریداری شوند. در واقع با خرید از نمایندگی های معتبر این کمپانی می توان محصولات اصلی و واقعی ویکا را با مناسب ترین قیمت تهیه کرد. همچنین می توان برای نحوه نصب و راه اندازی گیج فشار ویکا در مدل های مختلف از این مراکز فروش راهنمایی و کمک دریافت کرد.

نمایندگی رسمی فروش محصولات ویکا در ایران
نمایندگی رسمی فروش محصولات ویکا در ایران
نمایندگی رسمی فروش محصولات ویکا در ایران

نمایندگی رسمی فروش انواع گیج فشار ویکا در ایران

مانومتر ویکا محصولی است که در ایران توسط مراکز مختلفی وارد و به بازار عرضه می شود. ما در این مجموعه تخصصی افتخار داریم تا به عنوان نمایندگی رسمی فروش محصولات ویکا در ایران فعالیت نماییم. شما از این مجموعه تخصصی می توانید انواع مختلف گیج فشار ویکا را با ضمانت نامه فروش و همچنین مناسب ترین قیمت تهیه کنید. همچنین ما در این مجموعه تخصصی بهترین پرسنل و کارشناسان این حوزه را به خدمت گرفته ایم و شما می توانید در مورد نحوه کارکرد و یا نحوه نصب و راه اندازی گیج فشار ویکا از آنها مشاوره کامل بگیرید.

گیج فشار ویکا ( Wika ) محصولی است که ما در این مجموعه تخصصی آن را در مقیاس های خرده و عمده برای انواع پروژه های کوچک و بزرگ تامین می کنیم. شما از سراسر کشور می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت سفارشات خود با همکاران ما در بخش پشتیبانی در ارتباط باشید.

گیج فشار استیل ویکا
20.000.000ریال
 • تمام استیل
 • اتصال از زیر و پشت
 • صفحه خشک و روغنی
گیج فشار کپسولی ویکا
90.000.000ریال
 • تمام استیل
 • اتصال از زیر و پشت
 • صفحه خشک و روغنی

گیج فشار ویکا ابزاری است که با استفاده از آن می توان فشار سیال را در محیط های مختلف اندازه گیری کرد.

استفاده از این ابزار برای کنترل ماشین هایی که با قدرت مایع کار  می کنند لازم است زیرا در غیر این صورت عملکرد قسمت های مختلف غیر قابل پیش بینی و کنترل خواهد بود.

 • پرشرگیج بوردونی یا همان پرشر گیج wika
 • گیج فشار دیافراگمی
 • گیج فشار کپسولی
 • گیج فشار مطلق
 • گیج فشار دیفرانسیل

Pressure Gauge ویکا ابزاری است که در مدل های مختلفی تولید می شود و هر مدل قیمتی متفاوت دارد. اما می توان آن را با بهترین قیمت از نمایندگی های رسمی خریداری کرد.

 • خرید محصولات اصل
 • خرید مناسب ترین محصولات با راهنمایی کارشناسان
 • خرید محصولات با بهترین قیمت
 • دریافت گارانتی خرید
 • دریافت راهنمایی و خدمات در مورد نحوه نصب

اشتراک مقاله در شبکه های اجتماعی