انواع شیر برقی نورگرن پنوماتیک بر اساس نحوه کار کرد

شیر برقی نورگرن یکی از برندهای معتبر شیر برقی در بازار ایران و بازارهای جهانی است که در بسیاری از صنایع خرد و کلان کاربرد دارد. صنایع تولید و فرآوری مختلفی که در سراسر دنیا فعالیت دارند و نیازهای جامعه انسانی را تامین می کنند این صنایع باید بر اساس اصولی مهندسی و برنامه ریزی های تعیین شده حرکت کنند تا محصولات و خدمت آن مناسب و مورد کیفیت باشد. در حالت کلی برای انجام چنین کاری بسیاری از شرایط باید مساعد باشد تا محصول نهایی مورد رضایت باشد. به همین دلیل طراحی و مدیریت پروژه های صنعتی کار تخصصی و مهندسی است، و برای هر قسمت آنها مدت ها برنامه ریزی و تحقیقات انجام شده، و کار کردن تمامی قسمت ها در کنار یکدیگر باید بر اساس یک برنامه ریزی بی نقص و کاملا هماهنگ انجام شود. در پروژه های صنعتی مختلف پارامترهای مختلفی وجود دارند که رعایت آنها لازم و ضروری است، به همین دلیل شاخه خاصی در علم مهندسی تعریف شده که به شاخه کنترل شهرت دارد، و در آن پارامترهای مختلف یک صنعت بر اساس استانداردهایی که برای آنها تعریف شده است، مدیریت و کنترل می شوند. در واقع شاخه کنترل به این دلیل مطرح شده تا مطمئن شویم که در یک صنعت همه چیز به صورت طبیعی کار می کند. در گذشته و به دلیل کمبود امکانات برای انجام این فرایند مهم، در صنایع مختلف از روش های سنتی و یا نیروهای انسانی استفاده می شد اما با پیشرفت تکنولوژی و گسترش آن در تمامی ابعاد زندگی، در صنعت نیز تغییرات چشمگیری حاصل شد و امروزه برای مدیریت بهتر پروژه های صنعتی کوچک و بزرگ از تکنولوژی های روز دنیا استفاده می شود. برای کمک گرفتن از تکنولوژی روش های مختلفی وجود داشته و ابزار گوناگونی طراحی شده است. ما در ادامه این مقاله اهمیت و ابزار کنترل و Herion Solenoid Valve یا ( شیر برقی ATEX Ex Norgren ) در صنایع را به صورت مختصر بررسی می کنیم.

معرفی شیر برقی نورگرن
معرفی شیر برقی نورگرن
معرفی شیر برقی نورگرن

اهمیت و ابزار کنترل در صنایع پیش مقدمه معرفی شیر برقی نورگرن

شیر برقی نورگرن یکی از قطعات کنترل دقیق در صنایع به شمار می رود. به طور کلی کنترل پارامترهای مختلف در صنایع کوچک و بزرگ، و همچنین بسیاری از ابزار و ماشین آلات دارای اهمیت است. این موضوع در صنایع بزرگتر با داشتن سرمایه گذاری بیشتر، محصولات خاص و همچنین حساسیت پروژه دارای اهمیت بسیار بیشتری می باشد. برای مثال وجود یک سیال در سیستم های کاری یک پروژه باید همیشه تحت مدیریت باشد و میزان و فشار آن کنترل شده باشد، در غیر این صورت ممکن است که اتفاقات ناگوار و غیر قابل جبرانی در پروژه رخ دهد، که از جمله آنها می توان به انفجار در خطوط تولید، از کار افتادگی ماشین آلات و همچنین بی کیفیت بودن محصولات پروژه اشاره کرد. برای جلوگیری از این مشکلات ناخواسته و برای اینکه بتوان یک پروژه صنعتی را با دقت بالایی مدیریت و کنترل کرد، نیاز است از ابزار آلات کنترل دقیق استفاده شود. از مهمترین ابزار آلات کنترل دقیق در صنایع می توان به این موارد اشاره کرد:

سلنوئید ولو نورگرن یکی از ابزار دقیق کنترل جریان سیال یا پنوماتیک شناخته می شود که از آن در پروژه های مختلف، ماشین آلات صنعتی و غیره استفاده می شود. در ادامه این متن ابتدا به معرفی شیر برقی می پردازیم.

اهمیت و ابزار کنترل در صنایع پیش مقدمه معرفی شیر برقی نورگرن
اهمیت و ابزار کنترل در صنایع پیش مقدمه معرفی شیر برقی نورگرن
اهمیت و ابزار کنترل در صنایع پیش مقدمه معرفی شیر برقی نورگرن

شیر برقی چیست؟ و چرا شیر برقی نورگرن بهترین است؟

شیر برقی برقی نورگرن یکی از برندهای شیر برقی به شمار می رود. شیر برقی محصولی است که در برابر شیرهای دستی و مکانیکی قرار دارد. از این شیر در صنایع مختلف استفاده می شود. البته این محصول نسبت به نمونه های مکانیکی و یا همان دستی دارای محدودیت هایی در توان است که، در مقابل مزایای بیشتر این شیر قابل چشم پوشی هستند و برای رفع این ایراد، این شیر در مدل های مختلف و با توان های مشخصی تولید می شود. عملکرد اصلی این شیر بر پایه سلونوئید است. گاهی نیز به جای سلونوئید از یک موتور الکتریکی استفاده می شود که این موتور نیز کار قطع و وصل جریان را انجام دهد. البته در سیستم های پنوماتیک و همچنین هیدرولیکی به دلیل شکل خاص سیال و همچنین فشار آن، به ندرت از این موتور استفاده می شود. در بهترین حالت یک شیر برقی برای عملکرد اصولی خود از یک سلونوئید و بوبین بهره می برد.

شیر برقی نورگرن و به طور کلی تمامی شیرهای برقی برای کارکرد خود نیاز به جریان الکتریسیته دارند و به دلیل الکتریکی بودن فرایند کاری می توان از راه دور آنها را مدیریت کرد. به همین دلیل در پروژه هایی که فاصله تا شیر کنترل کننده جریان زیاد است می توان، از این ابزار استفاده کرد و از صفر تا صد شدت جریان را تنظیم نمود. به طور کلی شیر برقی محصولی است که در انواع مختلف تولید می شود و هر نوع آن در یک صنعت و یا حرفه کاربرد دارد. همچنین برندهای مختلفی در سراسر دنیا این ابزار کنترل را طراحی و تولید می کنند که یکی از بهترین برندهای این حوزه مربوط به کشور انگلستان و کمپانی نورگرن است. ما در ادامه این متن ابتدا به معرفی کمپانی نورگرن می پردازیم.

شیر برقی چیست؟ و چرا شیر برقی نورگرن بهترین است؟
شیر برقی چیست؟ و چرا شیر برقی نورگرن بهترین است؟
شیر برقی چیست؟ و چرا شیر برقی نورگرن بهترین است؟

معرفی نورگرن، کمپانی تولید کننده شیر برقی ATEX Ex Norgren

شیر برقی نورگرن یکی از ابزار کنترل دقیق صنایع به شمار می رود. کشور انگلستان یکی از کشورهای موفق در زمینه تولید تجهیزات صنعتی به شمار می رود و کمپانی های مختلفی در این کشور در زمینه تولید ابزار اندازه گیری و کنترل دقیق فعالیت دارند، که یکی از بهترین و محبوب ترین آنها که شهرت جهانی داشته و محصولات باکیفیتی را تولید می کند، کمپانی نورگرن است. این شرکت با همت فردی به نام کارل نورگرن در سال 1925 میلادی تاسیس شد، و دلیل نامگذاری این شرکت همین موضوع، یعنی نام خانوادگی کارل نورگرن است. آقای نورگرن تلاش های بسیاری برای جهانی شدن این برند انجام داد، و باعث شد این کمپانی در رده کمپانی بزرگ قطعات صنعتی قرار گیرد. و امروزه تجهیزات زیادی در زمینه محیط های مایع و پنوماتیک در این کمپانی تولید می شود که یکی از مهمترین آنها شیر برقی ATEX Ex Norgren است.

شیر برقی نورگرن تنها یکی از محصولات بی شمار این کمپانی به شمار می رود. این برند سال هاست که در زمینه تجهیزات حرکت و کنترل سیالات در صنایع پیشتاز بوده، و همچنان این رویه مثبت خود را ادامه می دهد. از مهمترین تجهیزات اندازه گیری و کنترلی که در این کمپانی بزرگ تولید می شود می توان به این موارد اشاره کرد:

 • انواع ابزار اندازه گیری فشار
 • انواع شیر برقی
 • انواع تجهیزات واحد مراقبت پنوماتیک
 • انواع رگلاتورهای صنعتی
 • انواع فیلتر رگلاتور
 • انواع جک ها انواع تجهیزات هیدرولیکی
 • و غیره

شیر برقی نورگرن و تجهیزات مختلف این کمپانی بزرگ در صنایع مختلف ایران مورد استفاده قرار می گیرند، به همین دلیل شرکت های مختلفی در گوشه و کنار ایران به عنوان نمایندگی محصولات نورگرن فعالیت دارند. که بهترین نمایندگی آن در ایران و در مجموعه مگا کنترل می باشد. شیر برقی ATEX Ex Norgren محصولی است که ما در این مقاله قصد داریم به معرفی آن بپردازیم.

معرفی نورگرن، کمپانی تولید کننده شیر برقی نورگرن
معرفی نورگرن، کمپانی تولید کننده شیر برقی نورگرن
معرفی نورگرن، کمپانی تولید کننده شیر برقی نورگرن

Herion Solenoid Valve چیست؟

شیر برقی نورگرن یکی از ابزار کنترل دقیق سیالات است که در صنایع خرد و کلان مختلف استفاده می شود.  این ابزار صنعتی مهم برای استفاده در سیستم های پنوماتیک کاربرد دارد. این شیر برقی برای کنترل و گاز و هوای فشرده در سیستم های پنوماتیک استفاده می شود. همچنین این ابزار برای صنایع متعددی کاربرد دارد که از جمله آنها می توان به صنایع تولید مواد غذایی و دارویی، خودروسازی، کاشی و سرامیک و غیره اشاره کرد.

Herion Solenoid Valve به عنوان یک ابزار کنترلی دقیق می تواند شدت جریان سیال را در سیستم های پنوماتیک کم و زیاد و یا قطع کند.  این شیر برقی در حالت کلی با استفاده از قطعه ای به نام بوبین کار کنترل فشار را انجام می دهد و به همین دلیل در انواع مختلفی تولید می شود که سایزهای مختلفی از آن وجود دارد. سایزهای 4/1 و 2/1 به عنوان متداول ترین آنها به شمار می روند. اما مهمترین عاملی که در انتخاب سایز مناسب سلنوئید ولو نورگرن دخیل است، سایز اتصالات سیستم پروژه است.

شیر برقی نورگرن چیست؟
شیر برقی نورگرن چیست؟
شیر برقی نورگرن چیست؟

انتخاب و خرید انواع Herion Solenoid Valve

جهت خرید انواع Herion Solenoid Valve با ما تماس بگیرید

انواع شیر برقی نورگرن بر اساس مدل های تولیدی

شیر برقی نورگرن ابزاری است که در صنایع مختلف کاربرد دارد و هر صنعت نیز بسته به فعالیت خود نمونه ای خاص از این محصول را نیاز دارد، به همین دلیل دامنه تنوع این محصول بسیار گسترده می باشد. امروزه با ادغام هریون در این کمپانی محصولاتی تحت عنوان هریون نورگرن تولید و به بازار عرضه می شوند. از مهمترین مدل های Herion Solenoid Valve که عمدتا با برند نورگرن هریون تولید می شوند می توان به این موارد اشاره کرد:

 • شیر ایزو نورگرن: این شیرها یک قابلیت ویژه دارند و می توان در صورت خرابی آنها را بدون اختلال در کار کرد سیستم تعویض کرد. همچنین این شیر قابلیت نصب آسانی دارد.
 • شیر کتابی: این ابزار با نام شیر تو راهی نیز شناخته می شود. این محصول شیری کم حجم است و برای صنایعی که تعداد قطعات در آنها زیاد بوده و کنترل فضای محیط دارای اهمیت بوده، گزینه مناسبی می باشد.
 • شیر ماژولی: از این شیر به صورت گسترده در ماشین آلات صنعتی پنوماتیک استفاده می شود. منیفولد این شیر به دلیل تشخیص راحت تر خرابی محبوبیت این شیر را چند برابر کرده است.
 • شیر پروپرشنال نورگرن: این شیر می تواند با استفاده از دستورات داده شده میزان جریان ورودی را به اندازه دلخواه خروجی تنظیم کند.
 • شیر اطمینان نورگرن: از این شیر در محیط های حساس پنوماتیک مورد استفاده قرار می گیرد و امنیت پروژه را به حالت استاندارد می رساند.

این شیر برقی به عنوان یک ابزار کنترل دقیق علاوه بر مدل های ذکر شده به صورت های دیگر قابلیت دسته بندی دارد. در ادامه این متن انواع دیگر این شیر برقی بر اساس کارکرد و قابلیت های خاص معرفی می شوند.

انواع شیر برقی نورگرن بر اساس مدل های تولیدی
انواع شیر برقی نورگرن بر اساس مدل های تولیدی
انواع شیر برقی نورگرن بر اساس مدل های تولیدی

انواع شیر برقی نورگرن پنوماتیک بر اساس نحوه کار کرد

شیر برقی نورگرن پنوماتیک ابزاری است که برای کنترل جریان در سیستم هایی که با استفاده از سیال و هوا کار می کنند کاربرد دارد. این شیر برقی در شکل هایی مثل دو طرفه، سه طرفه و غیره تولید می شود. مهمترین انواع شیر برقی ATEX Ex Norgren پنوماتیک بر اساس شیوه کارکرد عبارتند از:

 • شیر برقی پنوماتیک کنترل جهت: از این شیرها برای قطع و وصل کردن انرژی هوا فشرده استفاده می شود و به صورت عناصر کنترل، پردازش و سیگنال دهنده مورد استفاده قرار می گیرند.
 • شیرهای برقی با عملکرد مستقیم: در این نوع از این شیر برقی قطع و وصل شدن جریان توسط سیم پیچ و نیروی مغناطیسی در درون شیر انجام می گیرد و هیچ گونه نیروی خارجی دخیل نیست.
 • شیرهای برقی دو طرفه: در این شیرهای برقی از دو پورت استفاده می شود که این دو در تعامل با یکدیگر و به صورت متناوب مدیریت جریان را بر عهده می گیرند.

Herion Solenoid Valve پنوماتیک همچنین بر اساس قابلیت هایی که به آن اضافه شده است نیز قابلیت دسته بندی دارد. برای مثال سلنوئید ولو ضد انفجار نورگرن یکی از انواع شیر برقی است که به دلیل قابلیت خاص خود در این دسته جای می گیرد. در ادمه متن به معرفی این ابزار می پردازیم.

انواع شیر برقی نورگرن پنوماتیک بر اساس نحوه کار کرد
انواع شیر برقی نورگرن پنوماتیک بر اساس نحوه کار کرد
انواع شیر برقی نورگرن پنوماتیک بر اساس نحوه کار کرد

معرفی شیر برقی نورگرن ضد انفجار

شیر برقی نورگرن یا همان شیر برقی ATEX Ex Norgren ابزار کنترل دقیقی است که از آن در محیط های خاص و حساس استفاده می شوند. اکثر صنایع در بخش هایی از خود، مکان هایی دارند که به دلیل وجود گازهای خاص و یا مواد  اشتعال زا امکان انفجار و غیره وجود دارد، به همین دلیل باید از قبل، برای بدترین اتفاقات پیش بینی های لازم را انجام داد و از ابزار ایمن و مناسب در آنها استفاده کرد. یکی از این ابزار دقیق و کنترل گر که در شرایط حساس می توان از قابلیت ویژه آن استفاده کرد، شیر برقی ضد انفجار نورگرن است. این شیر برقی از بدنه مقاوم در برابر ضربه های سنگین و انفجار برخوردار است، و به همین دلیل می توان علاوه بر استفاده معمول، در شرایط خاص و بحرانی که نیاز به قطع و کنترل جریان برای جلوگیری از خسارت بیشتر است، از قابلیت ویژه آن استفاده کرد.

Herion Solenoid Valve ضد انفجار یا همان شیر برقی ATEX Ex Norgren ، ابزاری است که به عنوان یک شیر کنترل گر حرفه ای، امروزه در صنایع بیشماری در سراسر دنیا استفاده می شود و در ایران نیز در صنایع خاص از این محصول استفاده می شود. این شیر برقی خاص تحت استانداردهای خاصی تولید شده و آلیاژهایی که در ساخت این محصول استفاده شده اند، از مواد باکیفیت و مقاوم است. این شیر برای بسیاری از صنایع مختلف که در آنها سیستم های پنوماتیک استفاده می شود لازم و ضروری است. این شیر برقی را می توان از نمایندگی رسمی نورگرن در ایران یا همان مجموعه مگا کنترل تهیه کرد.

معرفی شیر برقی نورگرن ضد انفجار
معرفی شیر برقی نورگرن ضد انفجار
معرفی شیر برقی نورگرن ضد انفجار

مزایای استفاده از شیر برقی ATEX Ex Norgren

شیر برقی نورگرن به عنوان یک شیر کنترل دقیق ابزار مهمی است که استفاده از آن در سیستم های مختلف به جای شیرهای دستی و مکانیکی دارای مزایای زیادی است، و باعث بازدهی بهتر سیستم و همچنین کاهش برخی هزینه ها و ریسک ها می شود. از مهمترین مزایای استفاده از Herion Solenoid Valve برای سیستم های پنوماتیک می توان به این موارد اشاره کرد:

کنترل دقیق: این ابزار همانگونه که در بخش های قبلی گفته شد یک شیر برقی کنترل گر است و به همین دلیل بر اساس یک الگوی استاندارد کار کرده و کنترل دقیقی را انجام می دهد.

 • قابلیت کنترل از راه دور: این شیر برقی ابزار کنترل دقیقی است که به دلیل الکتریکی بودن قابلیت کنترل از راه دور را دارد، و به همین دلیل در مواردی که فاصله زیاد است، و یا محیط های خطرناکی وجود دارد که امکان حضور پرسنل در آنها وجود نیست، می توان از این ابزار برای کنترل از راه دور استفاده کرد.
 • قابلیت کوتاه کردن لوله های سیستم: در بعضی از سیستم ها به دلیل طولانی بودن لوله کشی تخلیه آسان سیال وقت گیر خواهد بود، و اگر شرایط بحرانی وجود داشته باشد این مورد می توان خطراتی را در پی داشته باشد. در نتیجه با نصب این شیر در فاصله مناسب می توان به تخلیه بهتر و زودتر سیستم لوله کشی کمک کرد.
 • راه اندازی آسان: عمدتا تمامی شیرهای برقی نصب و راه اندازی آسانی دارند. سلنوئید ولو نورگرن نیز این مزیت را دارد، و در نتیجه می توان آن را در زمان کوتاهی نصب و راه اندازی نمود.
مزایای استفاده از شیر برقی نورگرن
مزایای استفاده از شیر برقی نورگرن
مزایای استفاده از شیر برقی نورگرن

نکات مهم در نصب و راه اندازی شیر برقی نورگرن

شیر برقی نورگرن، به عنوان یک ابزار کنترل دقیق صنایع پنوماتیک قطعه خاصی است که برای نصب و راه اندازی آن باید به یکسری نکات مهم و کلیدی توجه داشت. از مهمترین این نکات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مدل مناسب نصب شود: اولین و مهمترین چیزی که در هنگام نصب انواع شیر برقی نورگرن باید به آن توجه داشت، استفاده از قطعه مناسب است. به همین دلیل باید در اولین گام اطمینان داشت که قطعه مورد نظر که قصد نصب آن را داریم مناسب سیستم پنوماتیک است.
 • از ابزار مناسب استفاده شود: این شیر برقی یک ابزار دقیق است که در بخش هایی از آن از قطعات الکتریکی استفاده شده است، و به همین دلیل برای نصب اصولی آن و عدم آسیب به شیر باید از ابزار استاندارد و تخصصی استفاده شود. برای نصب این شیر در حالت کلی از دو دسته ابزار نصب تخصصی و عمومی استفاده می شود.
 • از آب بندی های غیر استفاده نکنید: برخی از افراد برای نصب این تجهیزات از وسایل آب بندی مثل واشرهای آب بندی و یا نوارها این کار از جمله نوار تفلون استفاده می کنند. این کار برای تجهیزات پنوماتیک مناسب نیست و شیوه نصب باید بر اساس اطلاعات وارد شده در کاتالوگ محصول انجام گیرد.
 • از اتصالات تبدیلی استفاده نکنید: شیر برقی نورگرن ابزاری است که در سایزها و مدل های مختلفی تولید می شود و باید با توجه به سیستم پنوماتیک، نمونه مناسب خریداری شود. و اگر نمونه مورد نظر با سیستم همخوانی نداشت، باید شیر مناسب خریداری شود، و از به کار بردن اتصالات تبدیلی خودداری کرد.
 • به تمیزی شیر دقت کنید: سلنوئید ولو نورگرن ابزار کنترل دقیقی است که در هنگام نصب آن باید از تمیز بودن آن اطمینان داشت، زیرا وجود ذرات و گرد و خاک می تواند به سیستم پنوماتیک مورد نظر آسیب برساند
 • از افراد حرفه ای کمک بگیرید: Herion Solenoid Valve ابزاری کنترل دقیقی است که برای استفاده و بازدهی مناسب آن، باید نصب را با شرایط استاندارد انجام داد. به همین دلیل توصیه می شود از افراد حرفه ای کمک بگیرید.
نکات مهم در نصب و راه اندازی شیر برقی نورگرن
نکات مهم در نصب و راه اندازی شیر برقی نورگرن
نکات مهم در نصب و راه اندازی شیر برقی نورگرن

انتخاب و خرید شیر برقی نورگرن

جهت خرید انواع شیر برقی نورگرن با ما تماس بگیرید

قیمت خرید و فروش شیر برقی نورگرن به چه عواملی بستگی دارد

شیر برقی نورگرن ابزار کنترل گر دقیقی است که در بازار به وسیله مراکز مختلفی عرضه می شود و به همین دلیل گاها قیمت خرید و فروش آن در مراکز مختلف متفاوت می باشد. تفاوت قیمت این محصول بنا به دلایل مختلفی است. از مهمترین دلایل تاثیر گذار بر قیمت خرید و فروش شیر برقی نورگرن می توان به این موارد اشاره کرد:

 • مدل و کاربرد شیر: سلونوئید ولو نورگرن ابزار کنترل گر دقیقی است که در مدل های متنوعی تولید می شود و هر مدل آن در مکان خاصی کاربرد دارد. این عامل باعث شده هر مدل با توجه به کاربرد خود قیمت متفاوتی داشته باشد.
 • قابلیت های شیر برقی: شیر برقی نورگرن ابزاری است که در بعضی از مدل ها با قابلیت های خاصی ارائه می شود و به همین دلیل قابلیت های این محصول نیز می توانند بر قیمت خرید و فروش شیر برقی نورگرن تاثیرگذار باشند. برای مثال قیمت خرید و فروش شیر برقی ATEX Ex Norgren نسبت به نمونه های معمولی بیشتر است.
 • داشتن خدمات پس از فروش: شیر برقی نورگرن به مانند اکثر شیرهای برقی برند دنیا، با گارانتی فروش عرضه می شود و به همین دلیل بعضی از مراکز فروش این شیر برقی برای عمل به تعهدات خود در برابر خدمات پس از فروش قیمت بالاتری را ارائه می دهند، که در صورت متعارف بودن کاملا یک چیز طبیعی و مناسب خواهد بود.
 • خرید از مراکز معتبر: Herion Solenoid Valve ابزار کنترل گری است که فروشگاه ها و مجموعه های مختلفی در سراسر کشور آن را عرضه می کنند و هر مرکز فروش به دلیل وارداتی بودن این محصول، آن را با قیمت های متفاوتی عرضه می کند. بهترین مکانی که می توان این محصول را از آن با بهترین قیمت خریدای کرد، نمایندگی رسمی نورگرن در ایران است.
قیمت خرید و فروش شیر برقی نورگرن به چه عواملی بستگی دارد
قیمت خرید و فروش شیر برقی نورگرن به چه عواملی بستگی دارد
قیمت خرید و فروش شیر برقی نورگرن به چه عواملی بستگی دارد

مزایای خرید شیر برقی نورگرن از نمایندگی های رسمی

سلونوئید ولو نورگرن ابزاری است که مراکز مختلفی در سراسر ایران و جهان آن را عرضه می کنند و بهترین راه برای تهیه این محصول مراجعه به نمایندگی های آن است. در حالت کلی خرید شیر برقی از نمایندگی های رسمی کمپانی نورگرن دارای مزایای زیادی است، که از مهمترین آنها می توان به این موارد اشاره کرد:

 • خرید محصولات اصل نورگرن: شیر برقی نورگرن ابزار صنعتی مهمی است که گاها نمونه های تقلبی از آن در بازار مشاهده می شود. برای جلوگیری از این اتفاق می توان انواع اصل شیر برقی ATEX Ex Norgren را با کیفیت اصل از نمایندگی رسمی آن تهیه کرد.
 • خرید با بهترین قیمت: شیر برقی نورگرن ابزاری است که در بازار ایران به عنوان یک کالای وارداتی شناخته می شود و همین موضوع قیمت این محصول را تا حدود زیادی به قیمت ارز وابسته کرده است. و همین موضوع باعث افزایش نامتعارف قیمت این ابزار صنعتی می شود. برای تهیه این شیر با بهترین قیمت می توان از نمایندگی ها رسمی این محصول را خریداری کرد.
 • دریافت گارانتی و خدمات پس از فروش: سلونوئید ولو نورگرن به عنوان یک ابزار کنترل حرفه ای در بازار شناخته می شود و کمپانی سازنده برای سراسر دنیا آن را با گارانتی فروش عرضه می کند. در ایران نیز می توان برای بهره بردن از خدمات پس از فروش و گارانتی این محصول، آن را از نمایندگی های رسمی نورگرن تهیه کرد.
 • دریافت مشاوره خرید: شیر برقی نورگرن ابزاری است که در مدل های مختلفی تولید می شود و هر مدل آن برای صنعت و سیستم خاصی کاربرد مناسب دارد. برای اینکه بتوان انتخاب درستی را انجام داد می توان از مشاوران حاضر در نمایندگی رسمی نورگرن برای انتخاب درست کمک گرفت.
 • دریافت راهنمایی نصب: Herion Solenoid Valve ابزاری است که برای نصب آن باید به یک سری نکات مهم توجه داشت. با استفاده از خدمات نمایندگی های رسمی نورگرن می توان در مورد نحوه نصب و راه اندازی این محصول خدمات دریافت کرد.
مزایای خرید شیر برقی نورگرن از نمایندگی های رسمی
مزایای خرید شیر برقی نورگرن از نمایندگی های رسمی
مزایای خرید شیر برقی نورگرن از نمایندگی های رسمی

بهترین نمایندگی شیر برقی نورگرن در ایران

سلنوئید ولو نورگرن و سایر تجهیزات تولیدی برند نورگرن در ایران توسط مراکز مختلفی عرضه می شوند و بسیاری از این مراکز به عنوان نمایندگی رسمی نورگرن ادعای فعالیت دارند. در واقع تعداد محدودی شرکت در ایران موفق به دریافت نمایندگی این برند شده اند که بهترین آنها مجموعه مگا کنترل است. این مجموعه تخصصی یکی از فعال ترین شرکت های ایرانی در زمینه واردات ابزار اندازه گیری و کنترل دقیق برندهای معتبر دنیا می باشد، و در زیر مجموعه های خود توانسته نمایندگی برندهای مختلف را اخذ کند که یکی از آنها برند نورگرن است. این مجموعه تخصصی به عنوان یک نمایندگی شایسته در این زمینه ها به مشتریان محصولات کمپانی نورگرن، از جمله مشتریان این شیر برقی خدمت رسانی می کند:

 • تامین انواع نیازها: مگا کنترل به عنوان نمایندگی رسمی برند نورگرن محصولات مختلف آن از جمله شیر برقی را را در مدل های مختلف عرضه می کند. به همین دلیل صنایع مختلف می توانند انواع مدل های این شیر برقی را از این مجموعه تهیه کنند.
 • تامین سفارشات صنایع: برای راه اندازی و یا نوسازی برخی صنایع نیاز به تجهیزات کمپانی نورگرن از جمله شیر برقی است. با کمک مجموعه مگا کنترل می توان نیاز خرده و عمده صنایع مختلف را تامین کرد.
 • بهترین قیمت خرید: این شیر برقی محصولی است که مراکز فروش آن در ایران این محصول را با قیمت های متفاوتی عرضه می کنند. از طریق مجموعه مگا کنترل می توان این محصول را با بهترین قیمت در بازار ایران تهیه کرد.
 • ارائه خدمات پس از فروش: گارانتی و خدمات پس از فروش با کیفیت خدمتی است که در مجموعه مگا کنترل برای تمامی انواع این شیر برقی انجام می شود. در نتیجه می توان با خرید انواع سلونوید ولو نورگرن از این مرکز، از خدمات پس از فروش واقعی بهره مند شد.
 • مشاوره کامل در مورد محصول: Herion Solenoid Valve ابزاری است که برای خرید مناسب آن و همچنین دریافت خدمات نصب آن می توان از مجموعه مگا کنترل خدمات دریافت کرد.

انتخاب و خرید Norgren solenoid valve

جهت خرید انواع Norgren solenoid valve با ما تماس بگیرید

چند پرسش و پاسخ در مورد شیر برقی نورگرن

شیر برقی نورگرن یکی از ابزار کنترل در صنایع به شمار می رود که با استفاده از آن می توان جریان سیال و فشار هوای یک سیستم را مدیریت کرد. این شیر برقی در انواع مدل ها تولید می شود که هر مدل برای پروژه و سیستم خاصی کاربرد دارد.

Herion Solenoid Valve ابزاری است که در مقابل شیرهای دستی یا مکانیکی قرار دارد و استفاده از آن در صنایع کوچک و بزرگ دارای مزایای زیادی است که از مهمترین آنها می توان به این موارد اشاره کرد:

 • نصب و راه اندازی سریع
 • قابلیت کنترل از راه دور
 • قابلیت کوتاه کردن خط انتقال

شیر برقی ATEX Ex Norgren ابزاری است که در برخی از مدل ها با قابلیت های خاصی تولید می شود که این قابلیت ها می توانند در بازدهی یک پروژه و امنیت آن تاثیر مثبت فراوان داشته باشند. یکی از مدل های این محصول شیر برقی ضد انفجار است که از آن برای محیط هایی که احتمال انفجار وجود دارد، استفاده می شود و در مواقعی مثل انفجار و آتش سوزی می توان با کنترل آنها از گسترش فاجعه جلوگیری کرد.

سلونوئید ولو نورگرن ابزاری است که به عنوان یک کالای وارداتی در بازار با قیمت های مختلفی عرضه می شود از مهمترین عواملی که بر قیمت خرید و فروش این محصول تاثیر دارند می توان به این موارد اشاره کرد:

 • نوع و مدل شیر
 • امکانات خاص آنها مثل قابلیت ضد انفجار
 • نحوه خرید آنها
 • داشتن گارانتی و خدمات پس از فروش
 • خرید محصولات اصل
 • خرید انواع مدل ها و محصولات
 • دریافت مشاوره خرید
 • دریافت مشاوره نصب و راه اندازی
 • خرید انواع شیر برقی با بهترین قیمت
 • دریافت گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر

اشتراک مقاله در شبکه های اجتماعی