ترانسمیتر فشار ویکا یکی از قطعات صنعتی مهم است که در پروژه های کاری مختلف از آن استفاده می شود. امروزه صنایع مختلف مخصوصا صنایع پتروشیمی به عنوان قسمت مهم صنایع ایرانی به شمار می روند. و حساسیت این صنایع به دلیل تولید محصولات ضروری و همچنین تولید فرآورده هایی با قابلیت اشتعال و انفجار، از اهمیت بالایی برخوردار است. در صنایع پتروشیمی و زیر مجموعه های آن اندازه گیری دقیق نیز از اهمیت بالایی برخوردار است، و به همین دلیل از ابزار مختلفی برای اعمال اندازه گیری و ایجاد شرایط استاندارد و تعریف شده استفاده می شود. این ابزار لازمه وجود و حیات این صنایع می باشند و با استفاده از آنها می توان ضمن افزایش دقت و اندازه گیری ها راندمان کاری پروژه ها، از لحاظ اقتصادی به آنها کمک کرد و هزینه های تولید را کاهش داد. ابزار به کار رفته در صنایع های مختلف پتروشیمی و زیر مجموعه های آن بسیار متنوع و متعدد هستند و یکی از مهمترین و پرکاربردترین آنها ابزار اندازه گیری فشار هستند. ابزار اندازه گیری فشار نیز در انواع و مدل های مختلفی تولید می شوند که ترانسمیتر فشار یکی از پرکاربردترین آنهاست. ما در این مقاله یکی از معروف ترین برندهای این ابزار، یعنی پرشر ترانسدیوسر Wika را معرفی می کنیم. در ابتدا به معرفی کمپانی ویکا و سپس انواع پرشر ترانسمیتر قلمی WIKA می پردازیم.

بهترین مرکز خرید انواع ترانسمیتر فشار ویکا

معرفی کمپانی ویکا تولید کننده ترانسمیتر فشار ویکا

ترانسمیتر فشار ویکا یکی از بهترین ابزارهای اندازه گیری در بازار ایران است. کشور آلمان یکی از بزرگترین کشورهای دنیا در زمینه تولید قطعات صنعتی به شمار می رود و یکی از بهترین کمپانی این کشور که به صورت تخصصی در زمینه طراحی و تولید ابزار اندازه گیری فعالیت می کند، کمپانی ویکا است. و پرشر ترانسدیوسر Wika یکی از ابزار تولیدی این کمپانی به شمار می رود. این کمپانی یکی از قدیمی ترین تولیدکننده های ابزار اندازه گیری در دنیا است، و امروزه به عنوان برند برتر بازار جهانی شناخته می شود.  این کمپانی فعالیت خود از ژانویه سال 1946 آغاز کرد و در حال حاضر بیش از هفت دهه از فعالیت آن می گذرد. در واقع انقلاب تولیدات این کارخانه را باید از سال 1988 به بعد دانست. در این سال دفتر جدید این شرکت در کلینگنبرگ آم ماین راه اندازی شد و در سال 1994 نیز این شرکت موفق شد به دلیل رعایت استانداردهای بالا در تولید محصولات خود، گواهینامه سیستم های مدیریت کیفیت (DQS) یا همانDIN ISO 9001 را دریافت کند.

ترانسمیتر فشار ویکا تنها یکی از محصولات تولیدی این کمپانی بزرگ به شمار می رود، و محصولات متعدد دیگری همچون انواع گیج فشار و دیگر ابزار اندازه گیری در این کمپانی تولید می شود. به طور کلی محصولات اندازه گیری فشار ویکا در این صنایع مورد استفاده قرار می گیرند:

 • صنایع مرتبط با استخراج نفت و گاز
 • صنایع مرتبط با پتروشیمی و زیر مجموعه های آن
 • پالایشگاه ها
 • صنایع تولید قطعات و ماشین آلات صنعتی
 • صنایع تولید مواد غذایی و داروسازی
 • صنایع تولید تجهیزات پزشکی

پرشر ترانسدیوسر Wika یکی از ابزار دقیقی است که در معروفیت و محبوبیت برند ویکا تاثیرگذار بوده است.  و در کنار سایز محصولات این کمپانی به عنوان محصولات باکیفیت بازار جهانی شناخته می شوند. در ایران نیز شرکت های مختلفی به عنوان نمایندگی محصولات ویکا فعالیت دارند که مگا کنترل به عنوان نمایندگی رسمی برند ویکا در ایران شناخته می شود و می تواند قطعات تولیدی این برند از جمله پرشر ترانسمیتر قلمی WIKA را از آن تهیه کرد.

معرفی کمپانی ویکا تولید کننده ترانسمیتر فشار ویکا
معرفی کمپانی ویکا تولید کننده ترانسمیتر فشار ویکا
معرفی کمپانی ویکا تولید کننده ترانسمیتر فشار ویکا

معرفی ترانسمیتر فشار ویکا

ترانسمیتر فشار ویکا به عنوان یک قطعه صنعتی در کمپانی های مختلفی تولید می شود و بهترین برند آن در کمپانی ویکا کشور آلمان تولید می شود. از این ابزار برای صنایع مرتبط با نفت، پتروشیمی، پالایشگاه های بنزین و همچنین صنایع منجمد سازی استفاده می شود. این ابزار در واقع یک ابزار اندازه گیری و ارسال کننده فشار است. پرشر ترانسدیوسر Wika یکی از  قطعات صنعتی مهم است که استفاده از آن می تواند از بروز اتفاقات خطرناک در یک پروژه جلوگیری کند. همانطور که در قسمت های قبلی ذکر شد، اندازه پارامترها در صنایع و همچنین کنترل آن از اهمیت بالایی برخوردار است و برای این کار ابزار مختلفی طراحی شده است. پرشر ترانسمیتر قلمی WIKA قطعه ای است که با نام پرشر ترانسمیتر و گاهی ترانسدیوسر فشار نیز شناخته می شود، همچنین این ابزار برای اندازه گیری و همچنین کنترل فشار نیز استفاده می شود. در حالت کلی این قطعه صنعتی وظیفه دارد که فشار موجود در بخشی از یک محیط صنعتی را اندازه گیری کرده و به کمک ابزار مکانیکی و گرانشی به داده های دیجیتالی تبدیل کند. همچنین بر اساس صلاحدید سیستم نظارت می تواند میزان نمایش داده شده بر روی نمایشگر را به میزان دلخواه تنظیم کند.

پرشر ترانسمیتر قلمی WIKA قطعه مهمی است که می تواند اندازه گیری فشار و کنترل آن را در محیط های مختلف انجام دهد و به همین دلیل از آن در مخازن بزرگ و کوچک، سیستم های لوله کشی و غیره استفاده می شود. این قطعه صنعتی مهم در انواع مختلفی تولید می شود، و ما در ادامه این متن انواع مختلف این وسیله را معرفی می کنیم. قبل از این مورد بهتر است با فرآیند کاری پرشر ترانسدیوسر Wika آشنا شویم.

معرفی ترانسمیتر فشار ویکا
معرفی ترانسمیتر فشار ویکا
معرفی ترانسمیتر فشار ویکا

استعلام قیمت و خرید انواع پرشر ترانسمیتر قلمی WIKA

جهت مشاوره و خرید انواع ترانسمیتر فشار wika با کارشناسان این شرکت تماس حاص فرمایید.

آشنایی با فرآیند کاری پرشر ترانسدیوسر Wika

ترانسمیتر فشار ویکا عمدتا به عنوان یک ابزار اندازه گیری فشار شناخته می شود اما دامنه کاری این ابزار، از اندازه گیری فشار بیشتر است و با استفاده از داده های ثبت شده در نمایشگر این ابزار می توان سایر پارامترهای مرتبط با فشار محاسبه کرد. برای مثال با استفاده از داده های این ابزار می توان برای محاسبه سطح لول ترانسمیتر و اندازه گیری شدت جریان فلومتر استفاده کرد.

پرشر ترانسمیتر قلمی WIKA قطعه ای است که از دو بخش قطعات مکانیکی و دیجیتالی تشکیل شده است، و با استفاده از قسمت مکانیکی میزان فشار را اندازه گیری کرده و با استفاده از قسمت دیجیتالی نمایش می دهد. برای نمایش پارامترهای این دستگاه از دو شیوه مستقیم و غیر مستقیم استفاده می شود. در روش مستقیم داده های حاصل بر روی نمایشگر دستگاه نقش می بندد، و در روش غیر مستقیم داده ها به اتاق کنترل ارسال می شوند و بر اساس این داده ها تصمیم درست در اتاق کنترل اتخاذ می شود.

پرشر ترانسدیوسر Wika در انواع مختلفی تولید می شود و در کارکرد هر نوع و مدل از این ابزار تفاوت هایی با هم دارد، اما در حالت کلی فرآیند اصلی این ابزار که اندازه گیری فشار است، انجام می گیرد. برای اندازه گیری فشار با این ابزار ابتدا تغییرات فشار در محیط مورد نظر توسط سنسور تشخیص داده می شود. این سنسور می تواند یک صفحه پیزوالکتریک یا دیافراگم باشد. پس از اینکه تغییرات فشار توسط سنسور ثبت شد،  برای تبدیل نتیجه آن به داده های دیجیتالی از مبدلی به نام ترانسدیوسر استفاده می شود. در نهایت فشار اندازه گیری شده در واحد پاسکال و یا واحدهای مرتبط و معتبر جهانی نمایش داده می شوند.

آشنایی با فرآیند کاری ترانسمیتر فشار ویکا
آشنایی با فرآیند کاری ترانسمیتر فشار ویکا
آشنایی با فرآیند کاری ترانسمیتر فشار ویکا

آشنایی با قسمت های مختلف پرشر ترانسمیتر قلمی WIKA

 • ترانسمیتر فشار ویکا یکی از قطعات صنعتی مهمی است که در کمپانی ویکا تولید می شود. این قطعه صنعتی مهم در انواع مدل های مختلفی تولید می شود و هر مدل آن کاربرد خاص و تخصصی دارد. اما در حالت کلی این قطعه و یا ابزار از چند قسمت مهم تشکیل شده است. این قسمت ها عبارتند از:
 • قسمت اتصال الکتریکی استاندارد: در این قسمت اجزای مربوط به سنسور و قسمت الکتریکی قرار دارند و این قسمت نقش مهمی برای اندازه گیری اختلاف فشار را بر عهده دارد.
 • بدنه: این قسمت از جنس فلز مقاوم ساخته می شود و برای محافظت قسمت اتصال الکتریکی استاندارد نقش مهمی دارد.
 • قسمت اتصال فرآیند: این قسمت بخش است که به صورت پیچ و رزوه است و با استفاده از آن می توان پرشر ترانسدیوسر Wika را نصب کرد. در درون این قسمت سنسور یا حسگر اندازه گیری فشار قرار داد. این سنسور در شکل های مختلف و از جنس های متنوعی تولید می شود که سه نوع متداول آن عبارتند از:
 • پیزورزیستیو
 • فیلم نازک
 • سرامیک
آشنایی با قسمت های مختلف ترانسمیتر فشار ویکا
آشنایی با قسمت های مختلف ترانسمیتر فشار ویکا
آشنایی با قسمت های مختلف ترانسمیتر فشار ویکا

آشنایی با انواع ترانسمیتر فشار ویکا

پرشر ترانسدیوسر Wika به عنوان یک ابزار اندازه گیری دقیق و حرفه ای در مدل های مختلفی تولید می شود و هر مدل آن در پروژه ای خاص کاربرد دارد. در واقع به دلیل تنوع در سیستم های کاری نمونه های مختلفی از فشار وجود دارد و نمی توان با یک مدل خاص از ترانسمیتر فشار، کار اندازه گیری فشار یک سیستم را انجام داد. به همین دلیل تنوعی در این ابزار اندازه گیری ایجاد  شده، و مدل های مختلفی از آن تولید شده است. از مهم ترین انواع ترانسمیتر فشار ویکا بر اساس میزان اندازه گیری و کاربرد می توان به این موارد اشاره کرد:

 • ترانسمیتر فشار قلمی
 • ترانسمیتر فشار دیافراگمی
 • ترانسمیتر اختلاف فشار

پرشر ترانسمیتر قلمی WIKA قطعه ای است که گاها با امکانات خاصی تولید می شود و به همین دلیل آن را بر اساس امکاناتی که در آنها تعریف شده نیز می توان تقسیم بندی کرد. از مهم ترین انواع پرشر ترانسدیوسر Wika بر اساس قابلیت های خاص نیز می توان به این موارد اشاره کرد:

 • ترانسمیتر فشار مخصوص محیط‌ های انفجاری
 • ترانسمیتر فشار دارای نمایشگر
 • ترانسمیتر فشار مخصوص محیط های صنعتی حرفه ای
آشنایی با انواع ترانسمیتر فشار ویکا
آشنایی با انواع ترانسمیتر فشار ویکا
آشنایی با انواع ترانسمیتر فشار ویکا

ترانسمیتر فشار ویکا مدل قلمی

ترانسمیتر فشار ویکا در چندین مدل پرکاربرد تولید می شود که یکی از پرکاربردترین آنها مدل قلمی است. از این قطعه و ابزار برای اندازه گیری فشارهای عمومی استفاده می شود. از جمله این مصارف می توان به فشار محیط های پنوماتیک، هیدرولیک، مخازن اندازه گیری و غیره اشاره کرد. این پرشر ترانسدیوسر Wika در ابعاد کوچکی تولید می شود و اندازه آن به یک شمع خودرو یا باتری قلمی می رسد و به همین دلیل به آن، فشار سنج قلمی گفته می شود.  در واقع اندازه کوچک این ابزار یکی از مزیت های مهم این قطعه به شمار می رود و در مکان هایی که تعداد ابزار و قطعات زیاد بوده و یا اینکه تردد زیاد است، می توان از پرشر ترانسمیتر قلمی WIKA مدل قلمی استفاده کرد.

ترانسمیتر فشار ویکا مدل قلمی ابزاری است که در نوک آن صفحه سنسور وجود دارد و به وسیله این قسمت اختلاف در فشار اندازه گیری می شود. همچنین نحوه نصب و راه اندازی ترانسمیتر فشار ویکا مدل قلمی نیز بسیار آسان و راحت است. در انتهای این ترانسمیتر فشار به مانند شمع یک خودرو رزوه هایی وجود دارد که با استفاده از این روزه های پیچی می توان پرشر ترانسدیوسر Wika مدل قلمی را بر روی سیستم مورد نظر نصب کرد. البته این نوع از ترانسمیتر فشار در زیر مجموعه های خود دارای مدل های متعددی می باشد که در شکل آنها تفاوت هایی وجود دارد.

ترانسمیتر فشار ویکا مدل قلمی
ترانسمیتر فشار ویکا مدل قلمی
ترانسمیتر فشار ویکا مدل قلمی

ترانسمیتر فشار ویکا مدل دیافراگمی

ترانسمیتر فشار ویکا مدل دیافراگمی یکی دیگر از انواع پرکاربرد پرشر ترانسمیتر قلمی WIKA است. علت نامگذاری این محصول به دلیل سنسور خاص آن است که به شکل دیافراگمی طراحی شده است. این سنسور خاص معمولا از جنس استنلس استیل یا از جنس کامپوزیت‌های پلیمری ساخته می شود. در بعضی از پروژه های صنعتی که دارای محیط های خورنده و همچنین با رطوبت بالا هستند نیاز است از ترانسمیترهایی استفاده شود که دارای سنسورهایی با شکل خاص و مقاوم در برابر خورندگی باشند، و برای این محیط ها ترانسمیتر فشار ویکا مدل دیافراگمی یکی از بهترین گزینه ها به شمار می رود.

پرشر ترانسدیوسر Wika مدل دیافراگمی به صورت نمایشگر دار و همچنین با قابلیت ارسال داده ها به اتاق کنترل تولید می شود. این مدل خاص در زیر مجموعه خود مدل های متعددی دارد و هر مدل از آن دارای ویژگی های منحصر بفردی است. برای مثال ترانسمیتر خلاء دیافراگمی محصولی است که یکی از زیر مجموعه های ترانسمیتر فشار ویکا مدل دیافراگمی است و عمدتا در سیستم های تولید غذا و دارو و به طور کلی محصولات بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد.

ترانسمیتر فشار ویکا مدل دیافراگمی
ترانسمیتر فشار ویکا مدل دیافراگمی
ترانسمیتر فشار ویکا مدل دیافراگمی

ترانسمیتر فشار ویکا مدل اختلاف فشار

ترانسمیتر فشار ویکا مدل اختلاف فشار یا همان ترانسمیتر اختلاف فشار ویکا، برای اندازه گیری فشار در سیستم های بسیار حساس به کار می رود. این قطعه و ابزار گاهی با نام پرشر ترانسمیتر تفاضلی نیز شناخته می شود. و برای اندازه گیری دو فشار مجزا مثلا فشار دو مخزن و یا سیستم لوله کشی مورد استفاده قرار می گیرد. به طور کلی کاربردهای ترانسمیتر اختلاف فشار عبارتند از:

 • سیستم های صنعتی
 • دستگاه های پزشکی و ساخت دارو
 • دستگاه های فن و فیلتر
 • تجهیزات کوره های صنعتی
 • دستگاه بویلر یا دمنده
 • اتاق ایمنی بیولوژیکی

ترانسمیتر فشار ویکا مدل اختلاف فشار یا همان ترانسمیتر اختلاف فشار ویکا از دو ورودی مجزا تشکیل شده که هر قسمت یا ورودی آن، فشار یک بخش را اندازه گیری می کند. و در نهایت اختلاف فشاری که به وسیله سنسورهای این ترانسمیتر که از جنس فلزی و یا دیافراگمی هستند، بدست آمده بر روی نمایشگر نمایش داده می شود و یا به اتاق فرمان ارسال می شود.

پرشر ترانسدیوسر Wika مدل اختلاف فشار در زیر مجموعه خود مدل های مختلفی دارد و باید بر اساس نیاز سیستم و پروژه خود مدلی خاص از آن خریداری شود. همچنین نحوه نصب و راه اندازی ترانسمیتر فشار ویکا مدل اختلاف فشار نیز باید براساس استانداردهای تعیین شده انجام گیرد. توصیه می شود برای نصب اصولی این قطعه از کارشناسان و متخصصان نمایندگی های معتبر کمک گرفته شود.

پرشر ترانسدیوسر Wika ضد انفجار

ترانسمیتر فشار ویکا ضد انفجار برای محیط هایی که احتمال انفجار در آنها بالا است مورد استفاده قرار می گیرد. در بعضی از صنایع حساس مثل پتروشیمی و غیره که مواد مثل گازها، آمونیاک، بنزین و غیره وجود دارند، همواره خطر انفجار وجود دارد و برای اینکه بتوان در شرایط خاص میزان فشار را مدیریت و از بروز اتفاقات گسترده تر جلوگیری کرد لازم است از ابزاری استفاده شود که در برابر دمای بالا و همچنین شرایط انفجاری مقاومت کافی را داشته باشند. پرشر ترانسمیتر قلمی WIKA ضد انفجار برای چنین محیط ها و شرایطی طراحی شده و این خصوصیات را دارد.

پرشر ترانسدیوسر Wika ضد انفجار ابزاری است که با استانداردهای روز دنیا و با دقت بسیار بالایی طراحی و تولید شده و به همین دلیل می توان با اطمینان خاطر از آن برای محیط هایی که احتمال انفجار وجود دارد استفاده کرد. و می توان مطمئن بود که فرآیند کاری شیر هیچگونه خطری برای صنعت مورد نظر ندارد و در مواقع خطر و اتفاقاتی مثل انفجار می توان با کمک این ابزار از بروز خسارت های بیشتر جلوگیری کرد.

پرشر ترانسمیتر قلمی WIKA ضد انفجار قطعه ای است که در صنایع حساس مورد استفاده قرار می گیرد و به با قابلیت نمایشگر و همچنین ارسال داده ها به اتاق فرمان طراحی و تولید می شود. همچنین نحوه نصب و راه اندازی ترانسمیتر فشار ویکا ضد انفجار نیز باید به صورت استاندارد و حرفه ای انجام شود و اتصالات برقی آن به صورت اصولی نصب شوند تا احتمال انفجار در محیط صفر شود. قیمت خرید و فروش ترانسمیتر فشار ویکا ضد انفجار نیز نسبت به مدل های دیگر کمی بالاتر است و این به دلیل کارایی خاص این محصول است. توصیه می شود برای خرید این محصول با کیفیت اصل و قیمت مناسب، از طریق نمایندگی های رسمی اقدام شود.

ترانسمیتر فشار ویکا ضد انفجار
ترانسمیتر فشار ویکا ضد انفجار
ترانسمیتر فشار ویکا ضد انفجار

ترانسمیتر فشار ویکا برای کاربردهای صنعتی

ترانسمیتر فشار ویکا ابزاری است که از آن می توان برای محیط های کوچک تا صنایع بزرگ صنعتی استفاده کرد. این ابزار دقیق اندازه گیری در مدل های مختلفی برای محیط های صنعتی تولید می شود. نمونه های صنعتی این ابزار قابلیت اندازه گیری فشار در محدوده های بالا را دارند و می توان از آنها برای اندازه گیری فشار مخازن بزرگ و همچنین خطوط انتقال فشار قوی استفاده کرد. همچنین ترانسمیتر فشار صنعتی با توجه به شرایط خاص این مکان ها طراحی و تولید شده و به همین دلیل در برابر مواد و گازهای خورنده نیز مقاومت داشته و همچنین دما و شرایط نامناسب محیطی تاثیری بر روی کار کرد مناسب آن ندارد.

پرشر ترانسمیتر قلمی WIKA قطعه ای حساس و البته کاربردی است که برای نصب آن باید حتما از کارشناسان آشنا با این محصول و همچنین کارشناسان صنعت مورد نظر کمک گرفته شود. زیرا نصب غیر اصولی این قطعه می تواند باعث اختلال در کارکرد آن شده و حتی در موارد حاد نابودی یک صنعت را باعث شود.

ترانسمیتر فشار ویکا برای کاربردهای صنعتی
ترانسمیتر فشار ویکا برای کاربردهای صنعتی
ترانسمیتر فشار ویکا برای کاربردهای صنعتی

نکات مهم در نصب انواع ترانسمیتر فشار ویکا

پرشر ترانسدیوسر Wika محصولی است که در مدل های مختلفی تولید می شود و هر مدل آن نیز زیر مجموعه های متنوعی دارد به همین دلیل می توان دامنه مدل های این محصول بسیار گسترده می باشد که برای نصب هر کدام از آنها باید شرایط خاصی را در نظر گرفت، و بر اساس استانداردهای تعریف شده برای هر مدل کار نصب آنها را انجام داد.

پرشر ترانسمیتر قلمی WIKA در تمامی انواع و مدل ابزاری هستند که برای نصب آنها باید در مرحله اول باید به ولتاژ الکتریکی مورد نیاز آن دقت شود و بر اساس ولتاژ تعریف شده کار نصب را آغاز کرد. همچنین باید به مهر و موم بودن آب بندی های های آن دقت داشت. همچنین توصیه می شود برای نصب این محصول حتما از کابل شیلد دار استفاده شود. این کابل تاثیرات نویز محیط را بر روی کارکرد این قطعه خنثی می کند و به کارکرد بهتر این قطعه کمک می کند.

ترانسمیتر فشار ویکا ابزاری است که برای نصب آن بر روی سیستم مورد نظر نباید از نوار تفلون و یا محصولات مشابه استفاده کرد. معمولا به همراه هر مدل از پرشر ترانسمیتر قلمی WIKA واشرهای آب بندی خاصی وجود دارد که استفاده از آنها برای آب بندی نمودن این قطعه کافی است.

پرشر ترانسمیتر قلمی WIKA ابزاری است که برای شرایط محیطی مختلف طراحی شده است و دو عامل رطوبت و همچنین دما می توانند در صورت زیاد بودن بر روی این قطعه تاثیرگذار باشند. به همین دلیل توصیه می شود در نحوه نصب و راه اندازی ترانسمیتر فشار ویکا این دو پارامتر مهم مورد توجه قرار گیرند، و بر اساس آنها مدل مناسب که در برابر شرایط موجود مقاومت داشته باشد انتخاب شده و کار نصب انجام شود.

ترانسمیتر فشار ویکا در مدل های مختلف ابزاری است که برای نصب آن باید از ابزار مناسب و استاندارد استفاده کرد. برای مثال ابزار غیر استاندارد و فشارهای نامتعارف در هنگام نصب می توانند به این ابزار آسیب زده و کارکرد آن را با اختلال مواجه کنند.

پرشر ترانسدیوسر Wika ابزاری است که با گارانتی فروش عرضه می شود به همین دلیل برای بهره بردن از شرایط گارانتی توصیه می شود نصب آن را به وسیله افراد مجرب و حرفه ای انجام دهید. برای دسترسی به این افراد می بایست به نمایندگی رسمی ویکا در ایران مراجعه کرد.

نکات مهم در نصب انواع ترانسمیتر فشار ویکا
نکات مهم در نصب انواع ترانسمیتر فشار ویکا
نکات مهم در نصب انواع ترانسمیتر فشار ویکا

بهترین قیمت خرید و فروش پرشر ترانسدیوسر Wika

پرشر ترانسمیتر قلمی WIKA محصولی است که قیمت آن به عوامل مختلفی بستگی دارد . به همین دلیل برای تهیه این محصول باید پارامترهای مختلفی را مد نظر داشت. در اولین مورد قیمت خرید و فروش ترانسمیتر فشار ویکا به نوع و مدل آن بستگی دارد. برای مثال قیمت یک ترانسمیتر فشار قلمی که برای موارد عمومی استفاده می شود با قیمت یک ترانسمیتر صنعتی به کلی متفاوت است. به همین دلیل قیمت آنها نیز با توجه به مدل و کاربرد آنها متفاوت است.

ترانسمیتر فشار ویکا بهترین برند موجود در بازار جهانی است. این ابزار را می توان با برندهای متفاوتی خریداری کرد که تعدادی از این برندها فاقد کیفیت ها و استانداردهای لازم هستند. اما برند ویکا یک برند معتبر است که در پروژه های مهم جهانی از آن استفاده می شود. در نتیجه می توان برند را عامل تاثیرگذار دیگری بر قیمت خرید و فروش ترانسمیتر فشار ویکا دانست.

پرشر ترانسمیتر قلمی WIKA محصولی است که می توان آن را با بهترین قیمت از نمایندگی های معتبر خریداری کرد. توصیه می شود برای دسترسی به بهترین قیمت خرید و فروش ترانسمیتر فشار ویکا به نمایندگی های رسمی این کمپانی در ایران مثل مجموعه مگا کنترل مراجعه شود.

بهترین قیمت خرید و فروش ترانسمیتر فشار ویکا
بهترین قیمت خرید و فروش ترانسمیتر فشار ویکا
بهترین قیمت خرید و فروش ترانسمیتر فشار ویکا

نکات مهم در خرید انواع پرشر ترانسمیتر قلمی WIKA

ترانسمیتر فشار ویکا در مدل های مختلف محصولاتی هستند که باید بر اساس نیاز پروژه آنها را انتخاب کرد. برای اینکه بتوان خرید موفقی داشت و از این قطعه بازدهی مناسب را در صنعت خود انتظار داشت، باید به یک سری نکات مهم در هنگام خرید انواع پرشر ترانسدیوسر Wika توجه داشت. این نکات مهم عبارتند از:

 • از نیاز خود اطلاع داشته باشید: اولین و مهمترین مسئله ای که در هنگام خرید انواع ترانسمیتر فشار ویکا باید به آن توجه داشت،اطلاع از نیاز است. برای مثال محدود فشار آیتمی است که باید به آن توجه داشت. هر مدل از این محصول دامنه اندازه گیری مشخصی دارد و نمی تواند بیش از اندازه تعریف شده فشار مورد نظر را اندازه گیری کند. همچنین شرایط محل اندازه گیری نیز از اهمیت بالایی برخوردار است و برای مثال باید از ترانسمیتر ضد انفجار و یا ترانسمیتر شرایط خلا و غیره استفاده شود. همچنین دقت اندازه گیری انواع پرشر ترانسدیوسر Wika مسئله مهمی است که در هنگام خرید این محصول باید به آن توجه کرد.
 • خروجی دستگاه: پرشر ترانسمیتر قلمی WIKA ابزاری است که داده های خود را در واحدهای مختلفی مثل پاسکال و غیره ارائه می دهد. به همین دلیل باید بر اساس نیاز خود و واحدی که پروژه شما با آن سازگار است مدل مورد نیاز را انتخاب کرد. همچنین نوع نمایش با استفاده از نمایشگر و یا ارسال اطلاعات به اتاق فرمان مسئله دیگری است که در هنگام خرید این محصول باید به آن توجه داشت.
 • خرید از مراکز معتبر: انواع پرشر ترانسدیوسر Wika محصولاتی هستند که برای خرید آنها باید به مراکز معتبر مثل نمایندگی های فروش مراجعه کرد. خرید از این مراکز دارای مزایای زیادی است که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم.
نکات مهم در خرید انواع ترانسمیتر فشار ویکا
نکات مهم در خرید انواع ترانسمیتر فشار ویکا
نکات مهم در خرید انواع ترانسمیتر فشار ویکا

بهترین مرکز خرید انواع ترانسمیتر فشار ویکا

پرشر ترانسدیوسر Wika به عنوان یک کالای وارداتی در بازار ایران شناخته می شود و به همین دلیل توسط نمایندگی های رسمی و مجموعه های غیر رسمی وارد ایران می شود و در بازار نیز می توان آن را از طریق فروشگاه های لوازم صنعتی و یا نمایندگی های رسمی کمپانی ویکا خریداری کرد. ما در مجموعه تخصصی مگا کنترل به صورت رسمی به عنوان نمایندگی محصولات ویکا فعالیت داریم و محصولات این کمپانی از جمله انواع ترانسمیتر فشار را با قیمت عالی در اختیار مشتریان خود قرار می دهیم.

ترانسمیتر فشار ویکا محصولی است که مدل های زیادی دارد و هر مدل آن در صنعتی خاص کاربرد دارد. ما در مجموعه مگا کنترل مجموعه ای کامل از مدل های مختلف ترانسمیتر فشار را عرضه کرده ایم و شما می تونید نیاز صنعت خود را از این مرکز تهیه کنید.

پرشر ترانسمیتر قلمی WIKA محصولی با برند جهانی است و به همین دلیل گاها نمونه های تقلبی از آن نیز به بازار فروش راه پیدا می کنند که فاقد استانداردهای لازم و کارایی مناسب هستند. ما در مجموعه مگا کنترل انواع پرشر ترانسدیوسر Wika را با کیفیت اصل و گارانتی معتبر فروش به شما عرضه می کنیم.

پرشر ترانسدیوسر Wika محصولی است که با قیمت های نامتعارفی در بازار عرضه می شود. ما در مجموعه مگا کنترل به عنوان نماینده رسمی محصولات ویکا این ابزار را با بهترین قیمت و شرایط فروش در اختیار صنایع متعدد در گوشه و کنار کشور قرار می دهیم و قیمت خرید و فروش ترانسمیتر فشار ویکا در این مجموعه، قیمت مصوب این محصول توسط نهادهای بازرسی و حمایتی است.

پرشر ترانسمیتر قلمی WIKA ابزاری است که در مدل های مختلفی عرضه می شود و برای خرید و یا نصب آن باید از افراد متخصص و کارشناس کمک گرفته شود. ما در مجموعه مگا کنترل آمادگی داریم برای خرید و نحوه نصب و راه اندازی ترانسمیتر فشار ویکا به مشتریان خود در سراسر کشور خدمت رسانی کنیم.

چند پرسش و پاسخ کلیدی در مورد ترانسمیتر فشار ویکا

ترانسمیتر فشار ویکا یکی از ابزار اندازه گیری است که از آن برای اندازه گیری فشار در یک یا چند سیستم استفاده می شود. از این ابزار در صنایع پتروشیمی، نفت، گاز، بنزین، منجمد سازی و غیره استفاده می شود.

ترانسمیتر فشار ویکا را می توان به دسته های مختلفی تقسیم نمود. عمده ترین دسته بندی این ابزار بر اساس شکل ظاهری و کاربرد آنها است که، مهمترین آنها عبارتند از:

 • ترانسمیتر فشار قلمی
 • ترانسمیتر فشار دیافراگمی
 • ترانسمیتر اختلاف فشار
 • ترانسمیتر فشار مخصوص محیط‌های انفجاری
 • ترانسمیتر فشار دارای نمایشگر
 • ترانسمیتر فشار مخصوص محیط های صنعتی حرفه ای

پرشر ترانسدیوسر Wika در هر مدل شیوه نصبی متفاوت دارد. توصیه می شود برای نصب این ابزار از کارشناسان معتبر در این حوزه کمک بگیرید و این موارد را مد نظر داشته باشید:

 • به ولتاژ مورد نیاز توجه کنید
 • از کابل شیلد دار استفاده کنید
 • از آب بندی های همراه ترانسمیتر فشار استفاده شود.

شرایط محیطی را برای این قطعه فراهم کنید

این محصول در مدل های مختلفی تولید می شود و هر مدل آن قیمت متفاوتی دارد. توصیه می شود این محصول را با بهترین قیمت از نمایندگی رسمی ویکا در ایران خریداری کنید.

 • خرید محصولات اصل
 • خرید محصولات با بهترین قیمت
 • دریافت گارانتی خرید
 • دریافت مشاوره در مورد خرید و نحوه نصب
بهترین مرکز خرید انواع ترانسمیتر فشار ویکا
بهترین مرکز خرید انواع ترانسمیتر فشار ویکا
بهترین مرکز خرید انواع ترانسمیتر فشار ویکا

اشتراک مقاله در شبکه های اجتماعی