اتصالات پنوماتیک CDC کره (سی دی سی) در واقع CDC Pneumatic Fittings قطعات اتصالاتی مهمی هستند که در پروژه های مهم و برای اتصال قطعات مورد یک سیستم مورد استفاده قرار می گیرند. پنوماتیک همان علم هوای فشرده است و این کلمه ریشه در زبان یونانی دارد و به معنای هوا و نفس می باشد. امروزه از سیستم پنوماتیک به صورت گسترده در صنایع مختلف استفاده می شود، و این سیستم جایگزین مناسبی برای سیستم های پر استهلاک هیدرولیکی می باشد. هر سیستم پنوماتیک از سه قسمت اصلی تشکیل شده و این قسمت ها توسط کمپرسور کار تولید هوای فشرده را  و انتقال آن را انجام می دهند. اما در یک دسته بندی کلی می توان سیستم های پنوماتیک را به دو دسته کلی تقسیم بندی نمود، این دسته ها عبارتند از:

 • سیستم های که در آنها هوای فشرده تولید شده و انتقال داده می شود.
 • سیستم هایی که تنها کار انتقال هوای فشرده را انجام می دهند.

اتصالات پنوماتیک CDC در تمام مواردی که علم و سیستم پنوماتیک کاربرد دارد، مورد استفاده قرار می گیرند از جمله کاربردهای سیستم های پنوماتیک می توان به این موارد اشاره کرد:

اتصالات پنوماتیک CDC در واقع از قطعات اصلی یک سیستم پنوماتیک به شمار می روند که وجود آنها در سیستم ها ضروری است، و کار انتقال و یا تولید هوای فشرده به کمک آنها انجام می گیرد. امروزه با توجه به عملکرد مناسب سیستم های پنوماتیک، از آنها به صورت گسترده استفاده می شود، و در واقع آنها جانشین مناسبی برای سیستم های هیدرولیکی به شمار می روند. و همین مسئله عامل اصلی استفاده گسترده از اتصالات پنوماتیک cdc شده است.

معرفی کمپانی تولید کننده اتصالات پنوماتیک CDC

اتصالات پنوماتیک CDC در کمپانی سی دی سی کره جنوبی تولید می شود. این کمپانی از نوامبر سال 1983 کار خود را در زمینه تولید اتصالات پنوماتیک برای صنایع غذایی، دارویی  و غیره آغاز کرده، و تا به امروز نزدیک به پنج دهه سابقه فعالیت مستمر دارد. محصولات این شرکت به دلیل سابقه بسیار عالی محصولات در بازار جهانی شناخته شده هستند. این کمپانی از سال 1995 صادرات خود را به کشورهای آسیایی آغاز کرد و ایران یکی از این کشورها بود. دو سال پس از این اتفاقات به دلیل کیفیت عالی محصولات و استقبال از آنها، صادرات انواع اتصالات CDC Pneumatic Fittings به اروپا نیز آغاز نمود و دامنه تولیدات خود را برای محصولات مختلف از جمله لوله های پلی اورتان آغاز کرد. این شرکت تخصصی موفق شد در سال 2015 گواهینامه کیفی ISO 14001 را برای تمامی محصولات خود کسب کند.

CDC Pneumatic Fittings امروزه در بسیاری از کشورهای دنیا به عنوان اولین انتخاب صنایع به شمار می روند و این کمپانی تخصصی توانسته استانداردهای روز دنیا را در تولید محصولات خود دخیل کند و محصولات متنوع و عالی را روانه بازارهای جهانی کند. اتصالات پنوماتیک CDC کره در حال حاضر به بیش از 40 کشور دنیا صادر می شوند  در ایران نیز چند شرکت تخصصی به عنوان نمایندگی رسمی اتصالات پنوماتیک CDC کره فعالیت دارند و محصولات این کمپانی خوشنام و با سابقه را به دست صنایع مصرف کننده می رسانند. ما به عنوان بهترین نمایندگی رسمی اتصالات پنوماتیک سی دی سی کره آمادگی داریم تا سفارشات مختلف مشتریان خود را در سراسر کشور تامین کنیم.

استعلام قیمت و خرید محصولات CDC کره

جهت مشاوره و خرید انواع محصولات CDC کره با کارشناسان این شرکت تماس حاص فرمایید.

اتصالات پنوماتیک CDC و کاربرد آنها در انواع سیستم های پنوماتیک

اتصالات پنوماتیک CDC در هر صنعت کوچک و بزرگی که مورد استفاده قرار می گیرند، خاص و ویژه هستند، و به همین دلیل می توان دامنه مدل های مختلف انواع اتصالات پنوماتیک سی دی سی را گسترده دانست. به طور کلی اتصالات پنوماتیک عمدتا در این موارد مورد استفاده قرار می گیرند:

 • ترمزهای بادی اتوبوس ها و کامیون ها: سیستم های پنوماتیک نقش موثری در ترمزهای خودروهای سنگین و عظیم الجثه دارند و به همین دلیل برای عملکرد صحیح این سیستم ها، از اتصالات پنوماتیک CDC مختلفی استفاده می شود که از جمله آنها می توان به اتصالات تقسیم باد و سوپاپ های بادی آنها اشاره کرد.
 • سازهای موسیقی: در این ابزار نیز به صورت محدودتر و با دمیدن هوا در آنها یک سیستم پنوماتیک ایجاد می شود. در این حالت نیز از قطعات خاص و اتصالات پنوماتیک استفاده می شود و در واقع به کمک این اتصالات و سیستم پنوماتیک تعریف شده است که یک صوت موسیقیایی ایجاد می شود.
 • ماشین آلات ورزشی: در این ماشین آلات نیز از سیستم های پنوماتیک برای ایجاد مقاومت و انجام حرکات ورزشی استفاده می شود. برای انجام این حالت نیز از اتصالات پنوماتیک CDC استفاده می شود که از جمله آنها می توان به زانوها و یا تقسیم کننده ها اشاره کرد.

CDC Pneumatic Fittings همانگونه که ذکر شد،  مدل های متنوعی تولید می شوند. و می توان بر اساس بخش های مختلف سیستم های پنوماتیک نیز آنها را دسته بندی کرد، که این دسته بندی ها عبارتند از:

 • اتصالات مورد نیاز کمپرسور یا پمپ باد
 • اتصالات مورد نیاز بخش های مراقبت پنوماتیک
 • اتصالات مورد نیاز شیلنگ های پنوماتیک
 • اتصالات مورد نیاز اکچویتور پنوماتیک
 • اتصالات مورد نیاز شیر پنوماتیک
 • اتصالات استفاده شده در تفنگی باد پنوماتیک
 • اتصالات استفاده شده در سیلندر و جک پنوماتیک

نحوه نصب اتصالات پنوماتیک cdc

اتصالات پنوماتیک CDC قطعات مهمی هستند که برای نصب آنها باید یکسری نکات و استانداردهای لازم را انجام دهند. اتصالات پنوماتیک دامنه گسترده ای دارند و در صنایع مختلف از آنها استفاده می شود. به همین دلیل نصب هر کدام از آنها دارای استانداردهای خاصی است و در بیان کلی با هم تفاوت دارد. اتصالات پنوماتیک CDC کره معمولا به همراه خود کاتالوگ هایی دارند که در آن نحوه صحیح نصب هر قطعه آمده، و بر اساس این کاتالوگ و یک فرد متخصص می توان نصب این اتصالات را انجام داد.

CDC Pneumatic Fittings باید به صورت اصولی وبا رعایت استانداردهای تعریف شده نصب شوند تا سیستم پنوماتیک مورد نظر بازدهی مناسب خود را داشته باشد. به همین دلیل باید برای نصب آنها از افراد متخصص در این حوزه کمک گرفته شود. از آنجایی که اتصالات پنوماتیک CDC دارای گارانتی و ضمانت نامه فروش هستند، در نتیجه برای اینکه بتوان از خدمات پس از فروش آنها استفاده کرد لازم است نصب آنها با استانداردهای تعیین شده و توسط افراد مورد تایید نمایندگی رسمی اتصالات پنوماتیک سی دی سی کره در ایران انجام گیرد.

CDC Pneumatic Fittings را می توان با کیفیت اصل از نمایندگی سی دی سی کره در ایران تهیه کرد. این مراکز می توانند در زمینه نصب انواع اتصالات پنوماتیک سی دی سی به مشتریان خود در سراسر کشور خدمت رسانی کنند.

قیمت انواع اتصالات پنوماتیک CDC

اتصالات پنوماتیک CDC محصولاتی هستند خاص کمپانی سی دی سی کره هستند. امکان در حالت کلی اتصالات پنوماتیک قطعاتی هستند که در بازار فروش با برندهای مختلفی قابلیت خرید دارند و تقریبا هر برند و مدل قیمتی متفاوت دارد. برای مثال اتصالات پنوماتیک CDC کره به عنوان بهترین محصولات بازار ایران شناخته می شوند و به همین دلیل قیمت بالاتری نسبت به سایر برندها دارند. در واقع با خرید آنها می توان تا حدود زیادی در هزینه های ایجاد شده صرفه جویی کرد، زیرا این قطعات طول عمر بالایی دارند و با اطمینان خاطر می توان از آنها استفاده کرد. همچنین به دلیل کیفیت عالی اتصالات پنوماتیک CDC کره در سال های اخیر نمونه های مشابه ای از آنها در کشورهای شرق آسیا از جمله چین تولید شده و در بازار فروش به افراد ناآگاه فروخته می شود. یکی از راه های تشخیص این قطعات مشابه و تقلبی، قیمت پایین تر آنهاست، و همین عامل باعث تحریک افراد برای خرید این محصولات می شود.

CDC Pneumatic Fittings اصل و با کیفیت را می توان با بهترین قیمت و شرایط از طریق مراکز فروش معتبر تهیه کرد. این مراکز به عنوان نمایندگی های رسمی کمپانی سی دی سی کره شناخته می شوند، و از آنجایی که اتصالات پنوماتیک CDC کره در زمره بهترین محصولات بازار هستند، در نتیجه می توان با مراجعه به نمایندگی های رسمی این برند نمونه های اصلی انواع CDC Pneumatic Fittings را با بهترین قیمت ممکن خریداری کرد.

Pneumatic_Push-In_Fittings-min

نکات مهم در خرید انواع اتصالات پنوماتیک CDC

اتصالات پنوماتیک CDC محصولاتی هستند که برای خرید آنها می توان به مراکز مختلفی از جمله بازارهای فروش آزاد تا نمایندگی های رسمی مراجعه کرد. این محصولات مدل های گسترده ای دارند و به همین دلیل باید قبل از خرید اتصالات پنوماتیک سی دی سی از نیاز خود اطلاع داشت تا بتوان بهترین خرید را انجام داد. شاید در ظاهر بعضی اتصالات پنوماتیک در بعضی سیستم ها قابلیت نصب داشته باشند اما، برای اینکه امنیت و بازدهی در یک پروژه ایجاد و برقرار شود، لازم است از نمونه های اصل انواع اتصالات پنوماتیک سی دی سی کره، در جای درست استفاده شود.

اتصالات پنوماتیک CDC محصولاتی با کیفیت جهانی هستند و به همین دلیل نمونه های تقلبی از آن روانه بازار شده اند که از لحاظ بسته بندی بسیار شبیه به نمونه های اصلی هستند، به همین دلیل توصیه می شود برای خرید انواع اتصالات پنوماتیک سی دی سی به مراکز معتبر مثل نمایندگی رسمی اتصالات پنوماتیک سی دی سی  کره در ایران مراجعه شود.

اتصالات پنوماتیک CDC در تمامی انواع، محصولاتی هستند که کمپانی سی دی سی کره آنها را با گارانتی کیفی روانه بازار کرده است. به همین دلیل لازم است برای استفاده کردن از گارانتی انواع اتصالات پنوماتیک CDC کره به مراکز معتبر و حرفه ای مراجعه شود، و زیر نظر این مراکز کار خرید و در صورت امکان نصب آنها انجام شود.

بهترین راه خرید انواع اتصالات پنوماتیک CDC

اتصالات پنوماتیک CDC کره محصولات معروف و با کیفیتی هستند و به همین دلیل در بسیاری از کشورهای دنیا به عنوان محصول باکیفیت شناخته می شوند، و نمایندگی های این کمپانی در کشورهای مختلف برقرار است. در ایران نیز مراکز متعددی به عنوان نمایندگی عرضه انواع اتصالات پنوماتیک CDC کره فعالیت دارند که خرید از این مراکز دارای مزایای زیادی است. به عنوان مثال می توان از این مراکز انواع اتصالات پنوماتیک CDC کره را با کیفیت اصل و بهترین قیمت خرید تهیه کرد. همچنین تمامی اتصالات تولیدی این کمپانی به وسیله نمایندگی های آن در سراسر دنیا گارانتی می شوند، در نتیجه می توان با خرید از این مراکز از مزایا و گارانتی فروش آنها نیز بهره مند شد. همچنین همانطور که در بخش های قبلی ذکر شد کار نصب اتصالات پنوماتیک CDC ، یک فن تخصصی است و در نتیجه می توان به کمک نمایندگی های رسمی اتصالات پنوماتیک CDC کره در ایران، کار نصب انواع اتصالات پنوماتیک را به صورت دقیق و استاندارد انجام داد.

CDC Pneumatic Fittings محصولاتی هستند که ما در این نمایندگی تخصصی آنها را با ضمانت اصل و همچنین با بهترین قیمت در دسترس مشتریان خود قرار می دهیم. ما به عنوان نمایندگی رسمی اتصالات پنوماتیک CDC کره آمادگی داریم نیازهای کوچک و بزرگ صنایع مختلف را، در انواع مختلف و با بهترین شرایط ممکن فراهم کنیم. شما برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید  با همکاران ما در این نمایندگی رسمی در تماس باشید.

s-l300-min

چند پرسش و پاسخ در مورد اتصالات پنوماتیک CDC

اتصالات پنوماتیک cdc یکی از بهترین برندهای اتصالات پنوماتیک هستند که امروزه در سیستم های پنوماتیک مورد استفاده قرار می گیرند.

کمپانی سی دی سی کره فعالیت خود را از سال 1983 به صورت تخصصی در زمینه اتصالات پنوماتیک آغاز کرد و امروزه به بازارهای بیش از 40 کشور دنیا محصولات خود را صادر کرده، و در آنها نمایندگی های معتبر فروش دارد.

اتصالات پنوماتیک cdc کره  در تمامی صنایعی که سیستم های پنوماتیک در آنها استفاده می شود کاربرد دارند. از جمله آنها می توان به ماشین آلات صنعتی، سیستم های انتقال گاز، درب های اتوماتیک و غیره اشاره کرد.

اتصالات پنوماتیک cdc در انواع مختلف قیمت های مختلفی دارند، اما برای اینکه بتوان این ابزار را با بهترین قیمت تهیه کرد لازم است، خرید خود را از نمایندگی رسمی اتصالات پنوماتیک cdc انجام داد.

 • خرید محصولات اصل سی دی سی کره
 • خرید مناسب ترین اتصالات پنوماتیک با راهنمایی کارشناسان
 • خرید محصولات با بهترین قیمت
 • دریافت گارانتی خرید انواع اتصالات پنوماتیک cdc
 • دریافت راهنمایی و خدمات در مورد نحوه نصب انواع اتصالات پنوماتیک cdc

اشتراک مقاله در شبکه های اجتماعی