رگولاتور پنوماتیک شاکو چیست؟

رگولاتور پنوماتیک شاکو یا همان فشار شکن (هوای فشرده) وسیله ای است که جهت کنترل فشار هوای ورودی به سیستم پنوماتیک مورد استفاده قرار میگیرد و جزو قطعات اصلی و مهم در سیستم پنوماتیکی می باشد زیرا برای کارکرد سیستم پنوماتیک باید فشار هوای وردی یکسان و ثابت باشد تا مجموعه با نیروی  یکسانی کار کنند. رگولاتور پنوماتیک شاکو میتواند هوای ورودی فشرده شده را تا فشار 15 بار تحمل کند و با استفاده از یک اهرم دستی که برای تغییر و تنظیم فشار هوای خروجی در نظر گرفته شده است تغییر داد.

رگولاتور پنوماتیک شاکو مدل UR-02-03-04-06-08
Air Pressure Regulator

نکات مهم در خرید Air Pressure Regulator

رگولاتور های پنوماتیک شاکو دارای یک گیج یا همان نمایشگر فشار  خروجی در  بسته بندی خود است که در هنگام خرید با به سالم بودن و کالیبره بودن ان اطمینان حاصل کرد و یک بست یا همان کلمپ برای نصب روی تابلو یا دیوار یا هر جای دیگر نصب شود تا از اسیب دید تجهیز به مراتب جلو گیری به عمل اید.

برند شاکو از معروف ترین و باکیفیت ترین برند های موجد در بازار است  و قیمتی نسبتا مناسبی را نسبت به سایر رقبای بازار دارد.اما باید به نکات فنی ان در هنگام خرید توجه کرد، از جمله نکات مهم در خرید می توان به سایز کانکشن و تیپ کلاس بدنه ی رگولاتور ان توجه کرد تا سیستم  درچار گرسنگی نشود و بهترین و اقتصادی ترین خرید را انجام داد.

شایان به ذکر است که رگولاتور های پنوماتیک به تنهایی نباید استفاده بشوند باید از یک فیلتراسیون مناسب و دقیق در قسمت قبل از ورودی هوا به رگولاتور  نصب شود تا از ورود ذرات و اب و رسوبات داخل مخازن پنوماتیک جلوگیری شود.زیرا رگولاتور پنوماتیک به دلیل دقت بالا در تنظیم باید همیشه تمیز باشد و این حساسیت در کار  باعث افزایش طول عمر و اطمینان بالا از کارایی ان می شود.

  • Port sizes 1/4, 3/8, 1/2, 3/4, 1″ BSP, NPT or Rc thread
  • Pressure range 0.5 to 10 bar, pressure tested to 15 bar.
  • Accurate and easy pressure setting.
  • Panel mounting is available.
  • Durable piston construction
  • Flow (ANR) 1/4″ 2100 l/min, 3/8 2130 l/min, 1/2 2750 l/min, 3/4 8000 l/min and 1″ 8500 l/min.
  • Includes pressure gauge, mounting bracket, plug and screw x4.
  • Temperature range ambient -10C to +60C.
تصویر دیتا شیت کاتالوگ رگولاتور هوا شاکو
نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.