شیربرقی پنوماتیک 5/2 ایرتک چیست ؟

شیر برقی پنوماتیک ایرتک جزو قدیمی ترین و محبوب ترین شیر برقی های بازار پنوماتیک آسیا محسوب می شود و از حدود 20 سال پیش مورد توجه و مصرف بسیاری از صنایع و دستگاه سازان کشور و حتی خاورمیانه قرار گرفت. دلیل این محبوبیت شیربرقی پنوماتیک 5/2 ایرتک این بود که با توجه به کارایی بالا قیمت و کیفیت خوبی نسبت به رقبا دارد و توانایی تعمیر پذیری خیلی خوبی را به مصرف کننده می دهد تا از خرید مجدد و پرداخت هزینه های خرید شیر برقی کاملا صرفه جویی به عمل می آورد. که این خود جزو نکاتی هست که یک مهندس فنی موقع خرید محصول به آن توجه می کند.

شیر برقی های برند ایرتک تنوع و مدل های متفاوتی دارند، از نوع فرمان کاری آن ها گرفته تا سایز پورت خروجی، نوع نصب، سرعت پاسخ گویی، نوع سیال عبوری و … گروه بندی می شود.

شیربرقی پنوماتیک 5/2 ایرتک دارای 5 پورت ورودی خروجی می باشد که یکی از آنها ورودی و دوتای طرف مقابل خروجی و دو پورت کناری و رودی  مربوط به تخلیه ( اگزوز ) شیر می باشد. عدد 5 به معنای تعداد پورت های ورودی  و خروجی است و عدد 2 به معنای تعداد های های فرمان شیر است.

شیربرقی پنوماتیک 5/2 ایرتک چیست ؟

نکات مهم در خریدشیربرقی پنوماتیک 5/2 ایرتک

در هنگام خرید شیربرقی پنوماتیک 5/2 ایرتک باید به چند نکات مختلف توجه کنیم تا بتوانیم بهترین و مناسب ترین خرید را انجام دهیم. نکته ی مهم و اول  این است که شما باید سایز پورت خروجی شیر برقی را قبلا محاسبه کرده باشید و در زمان خرید سایر مناسب را انتخاب کنید چون اگر سایز کوچک تر خرید شود سیستم پنوماتیک دچار گرسنگی  یا همان کمبود هوای کافی برای کارایی  مناسب اجزا ایجاد میشود. ولی اگر سایز پورت بزرگ تر انتخاب شود مصرف انرژی بالا می رود و استهلاک سیستم پنوماتیک مجوعه بالا می رود فضای زیادی اشغال میکند  و در نهایت هزینه ی خرید تعمیر و نگه داری مصرف کننده افزایش می یابد. نکته ی دیگری که در هنگام خرید باید توجه کرد ولتاژ بوبین شیر برقی است که بستگی  به ولتاژ سیستم کنترل دارد. که برند ایرتک تلاش  کرده است تا تمامی  ولتاژ های استاندارد را برای شیر های برقی پنوماتیک خود فراهم و موجود کند.

نکات مهم در خرید شیربرقی پنوماتیک 5/2 ایرتک
نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.